Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kökényesi Gábor (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kökényesi Gábor
Flammarion
  Válasz | 2006. november 06. 23:13 | Sorszám: 46
"lassított a vonat a kökösi hídon" ma Chichis...
Flammarion
  Válasz | 2006. november 06. 23:12 | Sorszám: 45
Kókány?
tiszavirág
  Válasz | 2006. november 06. 21:38 | Sorszám: 44
Welcome!

(Látod, Nemszadista! Milyen fejlődőképes vagyok?! Yeaah!)

estebany
  Válasz | 2006. november 06. 21:29 | Sorszám: 43
Köszönöm szépen!
gajo
  Válasz | 2006. november 06. 21:15 | Sorszám: 42
Magyarország: Kökény, Kökényesmindszent, Kökényespuszta, Kökényestanya, Kökényi puszta, Kökényvölgytanya, Nagykökényes.

Kárpátalja: Kökényes /Ternovo/

Románia:Kökényesd /Porumbesti/

tiszavirág
  Válasz | 2006. november 06. 18:10 | Sorszám: 41
Ismered a guglit?

"Kovászna megye a mai Románia közepén (43°4 és 44°5 keleti hosszúságok, ... Nyugati peremét az Oltba ömlő Árkos, Kökényes, a Sepszentgyörgyön átfolyó Debren, ... www.cosys.ro/haromszek/map/altalanos2.html - 39k - Tárolt változat - Hasonló lapok"

estebany
  Válasz | 2006. november 06. 17:33 | Sorszám: 40
Off
Kökös patakról hallottam, Kökényesről nem.
On
estebany
  Válasz | 2006. november 06. 17:31 | Sorszám: 39
És akkor jövök én, a hivatásos összeesküvés-elmélet gyártó, és felvetem: biztosan Kökényesi Gábor gyújttatta fel a kőbányai Cigány Információs központot, hogy bennégjenek a titkosszolgálati iratai!

Egy füst alatt két legyet . Bebizonyítani, hogy az olaszliszkai ügy miatt elharapódzott a xenofób gyűlölet, ahogyan azt Horváth Aladár már vizionálta is, illetve megsemmisíteni a kartonokat.

Csinos kis koncepció, mi?

tiszavirág
  Válasz | 2006. november 06. 17:21 | Sorszám: 38
Szerintem piszkosszolga a pasas és a neve is felvett név, egy folyócska van valahol Erdélyben Kökényes néven, cigányban még nem hallottam ilyen nevet.
MARS3696
  Válasz | 2006. november 06. 16:45 | Sorszám: 37
Bocsika, de a nevezett uriember NEM mentőápoló, hanem mentődiszpécser volt, ami ugyebár nem ugyanaz.

Egyébként - szerintem - notorius hazudozó. Épp a minap mesélte egy barátom, hogy együtt túrázott vele és a pofa többek közt mesélte, hogy kiszáltak a mentőkkel egy balesethez (mint diszpécser... hmm) ahol a kocsiba mindenki meghalt és már kezdett égni az autó. A mentők és a tűzoltók látták, hogy nincs túlélő, ezért elhúzódtak, de ő meghallotta, hogy valaki sír. Visszament, bár figyelmeztették, hogy ne tegy... és a hátsó ülés elé beszorulva talált egy csecsemőt (!!!). ))

Vagyis a mentősök és a tűzoltók csak bepillantottak az utastérbe futólag és megállapították, hogy senki sem él és nincs értelme kockáztatni, ám ő alaposabb volt. Hiába a beépített emberek már4 csak ilyenek! ))

vanna7
  Válasz | 2006. november 05. 00:21 | Sorszám: 36
Kitörölte a szeműkből a könnygázt!


Amit a tüntetők lőttek rájuk....

bumeránggáz

ricsi0001
  Válasz | 2006. november 03. 11:12 | Sorszám: 35
Nade ok nem is voltak kissebsegi mediaszakertok...
onogur
  Válasz | 2006. november 03. 10:08 | Sorszám: 34
Képzeld el, ha az egykor ápolóként dolgozó Bayer Zsolt törölgette volna a demonstrálók szemeit...
orosz_hussalata
  Válasz | 2006. november 03. 10:02 | Sorszám: 33
Ez a szép abban a szakmában. Az embernek sokféle fedőfoglalkozása lehet, így szélesedik a látóköre.
onogur
  Válasz | 2006. november 03. 09:48 | Sorszám: 32
Érdekes. Én szeptember 17-óta egyetlen valódi mentőápolót sem láttam rohamsisakban dolgozni...
ricsi0001
  Válasz | 2006. november 02. 23:32 | Sorszám: 31
Elegge univerzalis ez a Gabor gyerek, a Hetivalaszos interjubol kiderul, hogy nemcsak mediaszakember, de mentoapolo is volt...

Idézet:

- Talán mert az eredeti címet felülírta, hogy október 23-án a rohamrendőrökkel közösen tevékenykedett.

- Október 23-án ismét a C-Press újságírójaként forgattam. A támadásokban több rendőr megsérült, s nekem mint egykori mentőápolónak, kötelességem volt ellátni őket. Kitöröltem a szemükből a könnygázt. A vágatlan felvételen látható, hogy egy orvostanhallgató lány is hasonlóan járt el. Egyébként a tüntetőknek is ugyanígy segítettünk.



http://www.hetivalasz.hu/showcontent.php?chid=14519
nemszadista
  Válasz | 2006. november 02. 22:26 | Sorszám: 30

Tagadta a Heti Válasznak adott interjújában Kökényesi Gábor, hogy titkosügynök, rendőr vagy provokátor lenne. Ő azt mondja, csak „forgatott”.

A fiatalemberre azután vetült a gyanú árnyéka, hogy az MTV ostrománál Toroczkay László társaságában bukkant fel a képeken, október 23-án pedig a rendőrök között tűnt fel: törölgette az egyenruhások szemét, és rohamsisakot viselt. Állítása szerint a sisakot hálából kapta a rendőröktől. A különleges kesztyűt pedig úgy magyarázta: „abban kerékpározom és görkorcsolyázom”. Az MTV-székháznál pedig azért segített a tüntetőknek, mert „fejetlenséget” látott, ezért keresett valakit, aki átveszi a demonstrálók követeléseit.

Kökényesi a Horn-kormány idején a kancellária tanácsadója, a Medgyessy-kabinet regnálása alatt pedig a kultusztárca munkatársa volt. A Heti Válasznak azt mondta: mint egykori mentőápoló kötelességének érezte, hogy segítsen a rendőröknek, de állítja, hasonlóan tett a tüntetőkkel is.

Kökényesi azt mondta: mindkét helyszínen a C-Press Hírügynökségnek forgatott. A hírügynökség azóta kirúgta a Kökényesi Gábort. Csík Tamás, a hírügynökség főszerkesztője az Index érdeklődésére határozottan tagadta, hogy október 23-án Kökényesi a C-Pressnek dolgozott volna, mint mondta, a hírügynökség romaügyekre specializálódott, nem pedig zavargásokra.

Heti Válasz, index.hu


na, ja.

gajo
  Válasz | 2006. november 02. 21:53 | Sorszám: 29
Hm. A párhuzamosok nem mindég metszik egymást.
gajo
  Válasz | 2006. november 02. 21:52 | Sorszám: 28
És neki nincs telefonja?
Gyöngy
  Válasz | 2006. november 02. 21:48 | Sorszám: 27
Elgondolkodtam ezen a nagyszabású államtitkolózáson: miért pont akkor robbant ki vajon, amikor ezt a Kökényesi fút azonosították? (Egyébként nagyon valószínűnek tartom, hogy Gergényi tényleg nem ismerte, nem volt tájékoztatva a szerpéről.)
nemszadista
  Válasz | 2006. október 31. 21:49 | Sorszám: 26
Durr...
gajo
  Válasz | 2006. október 31. 21:33 | Sorszám: 25
"A C-PRESS Hírügynökség a bemutatott felvételekből és a HírTV 2006. október 27-i híradójából értesült arról, hogy Kökényesi Gábor, aki Hírügynökségünknél társadalmi munkában kommunikációs és stratégiai igazgatói feladatokat látott el, 2006. október 23-án és azt megelőzően az MTV székház ostrománál aktív szerepet játszott.

A 2006. október 23-án készült felvételeken jól látható, hogy Kökényesi Gábor a rohamrendőrök között rendőrségi rohamsisakban, bevetési kesztyűben, civil ruhában volt.

A C-PRESS Hírügynökségnek a fenti eseményekhez semmilyen köze nem volt, illetve az adott időben megbízást Kökényesi Gábor részére nem adott, az eseményeken való részvételéről tudomása nem volt.

Hangsúlyozzuk, hogy Kökényesi Gábor a felsorolt eseményeknél nem, mint a C-PRESS Hírügynökség munkatársa, hanem magánemberként vett részt.

A C-PRESS Hírügynökségnek a rendőrséggel semmilyen kapcsolata, együttműködése nincs, munkatársai újságíróként (sárga mellény, PRESS felirat) objektíven, megbízás alapján tudósítanak az eseményekről, így elfogadhatatlannak tartjuk, és elhatárolódunk attól, hogy főleg egy felfokozott társadalmi helyzetben Kökényesi Gábor civilként a rendőrök között, rendőrségi felszerelésekben jelenjen meg, és megtévesztően viselkedjen.

Szerepe és viselkedése számunkra is megtévesztő, objektivitása megkérdőjelezhető, így a C-PRESS Hírügynökséget működtető C-PRESS Média Alapítvány Kuratóriumának döntése alapján Kökényesi Gáborral az együttműködést azonnali hatállyal megszünteti, és munkájára a továbbiakban semmilyen formában nem tart igényt.


Csík Tamás
C-PRESS Hírügynökség
főszerkesztő

Budapest, 2006. október 31."

mamácska
  Válasz | 2006. október 31. 21:19 | Sorszám: 24
Kirúgta a roma C-Press Hírügynökség a rohamrendőrök arcát törölgető kommunikációs és stratégiai igazgatót. Kökényesi Gáborra a Hír Televízió operatőre figyelt fel az október 23-ai tömegoszlatásnál.


Ő volt az, aki több fiatalhoz hasonlóan civil ruhában, időnként pedig rohamsisakban kente az attakban részt vevő rendőrök arcát könnygáz-semlegesítővel. Viselkedését a hírügynökség is megtévesztőnek tartja, és a történtek után objektivitását is megkérdőjelezi. Ezért a C-Press-t működtető alapítvány kuratóriuma azonnali hatállyal megszüntetette vele az együttműködést.

gajo
  Válasz | 2006. október 30. 09:26 | Sorszám: 23
khely: Budapest
Beküldve: 2006-01-22 00:55 Gizida! Úgylátom téged most nyilvános
féreg foga rág!
Az aranyér nőknél leggyakrabban szülési
következmény! Van nő aki belehal a szülésbe.
Mi, férfiak ha kell mindenünket odaadjuk
a túlélésért, ha kel...!
Amit a fiad mondott az egy szörnyűség!

DE!

A kamaszkor egy állapot, a többi az valami
más! Értesz?

e.
_________________

A következő profil megtekintése: O.K.81Egér E-mail O.K.81Egér üzenet Törlése/Módosítása Válasz az előző üzenet tartalmával kiegészítve
KÖKÉNYESI.Gábor
kezdő


Csatlakozott: 2006. 01. 22
üzenetek: 18 Beküldve: 2006-01-22 03:37 Mélyen Tisztelt Fórumisták!

Azt hiszem eljött az ideje, hogy tisztelettel bemutatkozzam ezen a topicon.

KÖKÉNYESI Gábor vagyok. 1970-ben születtem Dunaújvárosban és itt is nöttem fel. A Dunaújváros SKANZEN, RETRO Kulturális Fesztivál egyik ötletgazdája és a szervezö csapat tagja vagyok.
A szervezök többsége Dunaújvárosi, de a csapat tagjai között van MÜLLER Péter Sziámi és NOVÁK Ferenc is.

Jelenleg a fesztivál forgatókönyvének elemeit csiszoljuk, simítjuk, illesztjük össze. Folyamatban van a támogatások megszerzése és a két RETRO stílusú országos médium bevonása a munkába.

Terveink szerint, nem csak felvonulás lenne, hanem az azt megelözö és követö programokat is felelevenítenénk.
Szeretnénk belevonni a "játékba" az iskolákat a boltokat és a vendéglátó egységeket is.
Söt olyan cégeket is, akik anno nem léteztek. Adják el, mutassák be, az akkoriban még nem létezö terméküket a hatvanas évek stílusában. Mutassák be a felvonuláson, installáció vagy élökép formájában.
Szerintem minden kreatív PR-osnak megmozgatja a fantáziáját egy ilyen szokatlan feladat, a közönség pedig biztos jól mulatna.

Sok munka lesz! Szép feladat!
Semmi politika!
A Dunaújváros SKANZEN egy RETRO Kulturális Fesztivál! Se több, se kevesebb.
Dunaújvárost egy napra átalakítjuk szocreál skanzenné. Hiszen szinte pontosan olyan, mint a hatvanas években volt.
Persze mindezt nem lehet megcsinálni a város polgárainak támogatása, együttmüködése, részvétele nélkül.

Dolgozzunk, gondolkodjunk együtt!
Örömmel várunk a csapatunkba mindenkit!

Éljen Május Elseje!

Öszinte örömmel és tisztelettel:
KÖKÉNYESI Gábor

ath
  Válasz | 2006. október 30. 00:03 | Sorszám: 22
Sokszor amit hirtelen eltüntetnek, beszédesebb tud lenni, mint ami még olvasható.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola