Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kökényesi Gábor (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kökényesi Gábor
papuc
  Válasz | 2006. október 30. 00:00 | Sorszám: 21
GálJé gyerek, Apró fiókák, szóval szép kis kompánia.
tiszavirág
  Válasz | 2006. október 29. 23:58 | Sorszám: 20
Az Apró-klán a piszkosszolgálatokkal dolgozik szerintem, (ott kisinas lehet az a cigány srác), lehet, hogy a rendőröket lenézi az a társaság és nem kötnek mindent az orrukra és viszont.
papuc
  Válasz | 2006. október 29. 23:51 | Sorszám: 19
Hát igen.A HÍRTÉVÉBEN már diszkréten kenegette a felelőséget( előre készült mert hozta a Bene rendeletet , és megcáfolta a minisztériumot)
És szerintem premier plánban jött rá hogy csőbe húzták.
Bár sokszor olyan szánalmasan hazudott hogy elképesztő.....(vipera )de valszeg nem fogja tartani a száját ha védenie kell az irháját....
Szóval aza benyomásom hogy rendörséget is és a tüntetőket is manipulálták ráadásul ugyanaz a csapat....
Kökényesi.....
GM
  Válasz | 2006. október 29. 23:21 | Sorszám: 18
Szerintem Gergényinek fogalma sincs ki ez a pali. Gergényi nem a sunyi bolsi típus. Őt is felhasználják, ez egy kek, magának való figura, aki megy előre mint egy bivaly, védi a mundért, csak éppen most az MSZP utcájába fordult be....
kutato
  Válasz | 2006. október 29. 23:12 | Sorszám: 17
belinkeltem: korábban (14)
papuc
  Válasz | 2006. október 29. 23:04 | Sorszám: 16
Láttátok Gergényi arcát amikor megmutatták neki Kökényesi Gábort? Elszürkült.
Szerintem ő körülötte is szürik a híreket és nem tudta hogy már lebukott a főprovi.A hírtévében szembesült vele.
Annyit tudott kinyögni hogy biztos egy segítőkész állampolgár segít a megsebesült rendőröknek.....
ath
  Válasz | 2006. október 29. 22:54 | Sorszám: 15
Már az sincs fenn.
kutato
  Válasz | 2006. október 29. 20:19 | Sorszám: 14
de ki tudja, meddig??
Kökényesi Gábor
kommunikációs és stratégiai igazgató

Harmincöt éve Dunaújvárosban születtem. Cigányősökkel áldott meg az isten és ezért hálás vagyok. Édesanyám a Gyöngyöspatai Művelődési ház igazgatójaként sokat vitt magával a patai cigányok közé. Az anyatejjel szívtam magamba a roma kultúra és a cigány emberek szeretetét. Szüleim korai válása után visszakerültem Dunaújvárosba. Itt végeztem el általános és középiskolai tanulmányaimat

Már korán elhivatottságot éreztem az újságírás, a média iránt. Tizenévesen már mikrofon és kamera mögött álltam, de az írott sajtó sem állt tőlem távol. Budapesten folytattam tanulmányaimat, miközben dolgoztam a Magyar Televízió külsős munkatársaként.
Albérlet, feleség, Dani fiam, suli. Nem volt könnyű.

A Miniszterelnöki Hivatal kisebbségi sajtótitkáraként ismét közel kerültem a roma - ügyhöz, a cigányok gondjaihoz. Miután menesztettek visszamentem a film, a televízió és a szinkron világába. Dolgoztam többek közt Sára Sándorral, Szabó Istvánnal, Mihályfi Sándorral, Szabó Ildikóval. Színdarabot írtam, rendeztem és játszottam.

Görgey Gábor minisztersége alatt tanácsosként dolgoztam a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumában. A Magyar Televízióban, mint stúdióvezető irányítottam a szinkronstúdiók újjáépítését és munkáját.
Majd Kolompár Orbán elnök felkért az Országos Cigány Önkormányzat sajtóosztályának megszervezésére és vezetésére. Igyekeztem a cigányság mellett, a cigányságért dolgozni. Nem egy elnökért, nem egy karrierért! Több médiumban is ismertetett okoknál fogva sajnos nem tudtam tovább vállalni a feladatom az OCÖ-ben.

Hitelesség, véleményszabadság, szókimondás, közérthetőség, őszinteség. Ezek a fogalmak határozzák meg gondolataim és tetteim. Nem vagyok egyik pártnak sem tagja. Nem is kívánok. Szerintem a pártatlanság a tisztánlátás alapja.
A C-PRESS Hírügynökség, Kommunikációs és stratégiai igazgatójaként dolgozom.

Kommunikációs, hiszen én vagyok a hírügynökség önálló arcáért, hangjáért, a felelős. Stratégiai, mert lényegi kérdéseket fogalmazok és oldok meg szakmai és marketing területen egyaránt. Feladataim között szerepel a kapcsolattartás a média többi szereplőjével, hirdetőkkel, támogatókkal.

A C-PRESS Hírügynökség számomra olyan szakmai és emberi kihívás, amire nem tudtam – nem lehetett – nemet mondani. Hiszen a fiatal roma értelmiség népünk és nemzetünk jövőjének záloga!

Értük, értetek dolgozom.

kutato
  Válasz | 2006. október 29. 20:17 | Sorszám: 13
ez még fenn van

fedőfoglakozása is van a hol TV ostromló, hol a másik oldalon tömegoszlató Kökényesinek http://www.c-press.hu/modules.php?name=htmlparser&way=bW9kdWxlcy9odG1scGFyc2V ...

kutato
  Válasz | 2006. október 29. 20:15 | Sorszám: 12
Az iwiwről eltűntette a képeit (volt v 6 db - egyértelműen az alábbi pali..)
papuc
  Válasz | 2006. október 29. 20:10 | Sorszám: 11
Hrtévé adogatja.Az Echo tegnap ennek kapcsán csúnyán alátett Torockainak is. Messziről bűzlik a fickó....
Annyi a mai hír hogy minden Kökényesivel kapcsoltos infó eltünt a netről...
Szerintem zért z nem marad annyiban.Bár az Index fórumot megszálló netrendőrök nagyon mondják hogy elül az egész.Rménykednek.....
kutato
  Válasz | 2006. október 29. 20:08 | Sorszám: 10
2006. október 27. 21:49 |

Kökényesi Gábor-dosszié
Egy alak, akinek a története felfeslett. aki aktív részese volta sok vétlen és védekezni nem tudó Fidesz-szimpatizáns emberek megtámadásának 2006 okt 23án

forrás: az Index topikja, a HIRTV hire http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9153171 http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=10310

pascal
  Válasz | 2006. október 29. 20:01 | Sorszám: 9
Van valami fejlemény?
gajo
  Válasz | 2006. október 29. 19:14 | Sorszám: 8
http://www.dumaujvaros.hu/viewtopic.php?topic=16172&forum=1&63
gajo
  Válasz | 2006. október 28. 22:33 | Sorszám: 7
Hungarian directory. Hungarian chat. Hungarian billboard ...
Kökényesi Gábor ( 1970 ) Média-szakértő Hungary, Budapest Hobbi: írás, olvasás, kerékpár, számtech. Kokes Georg ( 1964 ) Norway, Bryne ... www.skyex.com/hvm/shvmabc_uk.asp?r_letter=K - 885k - Tárolt változat - Hasonló lapok
[ További találatok a(z) „www.skyex.com” tartományból ]
szakall
  Válasz | 2006. október 28. 22:25 | Sorszám: 6
MEH stratégiai elemző és Gyurcsányi rohamdroid keveréke.
Egy különleges anyagból gyúrt ember , na.
ath
  Válasz | 2006. október 28. 22:20 | Sorszám: 5
Tegnap a "Van gyávább csőcselék ..." topikban 23.00 óra körül már keletkezett néhány beírás a témával kapcsolatban.

Róla lenne szó:


Az Indexen 2 topik fut róla:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9153171&la=60580729
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9153209&la=60559493

tiszavirág
  Válasz | 2006. október 28. 22:17 | Sorszám: 4
Lehet, hogy az eredeti tulajdonosa már régen alulról szagolja az ibolyát...
tiszavirág
  Válasz | 2006. október 28. 22:16 | Sorszám: 3
Szerintem nem ez az igazi neve, cigány embernek általában nincs ilyen neve, egész biztosan csak felvett név!
morse
  Válasz | 2006. október 28. 22:00 | Sorszám: 2
Gyurcsány tanácsadója.

Az indexen van is erről topic.

nemszadista
  Válasz | 2006. október 28. 21:50 | Sorszám: 1
Ki ez a Kokenyesi?
GM
  Válasz | 2006. október 28. 21:45 | Sorszám: 0
Egy ismerősöm írta:



Nem tudom ki látta tegnap este a HIRTV híradóját (megnézhető a honlapjukon), ahol bemutatták a barna bőrdzsekis, drapp nadrágos provokátort. Hát én is találkoztam vele, már a tüntetés első napján, vasárnap éjjel a Kossuth téren. K.Erzsivel mentünk ki, úgy 11 óra tájban a térre, ahol a B. családdal találkozva, felháborodva, de igen békés hangulatban voltunk. Ekkor már alig fértünk el a Rákóczi szobor körül, hát szépen megbontottuk a vasrácsot és előre mentünk pár métert. Sőt a járda melletti láncokat tartóvasrudakat is kiemeltük a helyéből és a járda mellé lefektettük, hogy senki meg ne botoljon bennük. A kivezényelt főiskolás rendőrök (jó részük leány) akkor kapták meg a rohamsisakot, elég ijedten és szótlanul álltak velünk szemben és ahogy nőtt a tömeg, úgy hátráltak. Egyszer csak két srác a szobor mögül kilépve letetett maga mellé egy bőröndöt, amit egyszer csak otthagyott. A tömeg mozgása közben belerúgott, átlépte, kerülgette. A bőrönd csak állt … Mi szóltunk a rendőröknek, hogy ezt a bőröndöt vigyék innen el, mert bármi lehet benne! De nem történt semmi. A bőröndnek lassan udvara lett. Körülálltuk nagy jókedvvel és vártuk mit tesznek „óvóink és védőink”. Kb. két óra múlva egy tüntető odavitte a rendőrök lábához, de egy szúrós szemű, főnöknek látszó zsernyák visszatette a tömegbe. Kb. fél óra múlva újra a rendőrökhöz tette valaki. Újra vissza. Mi elég hangosan nevettünk, mikor azt mondta a szúrós szemű, hogy „ott a helye”. Ekkor már egyértelmű volt a provokáció, amit a tömeg kellő jókedvvel konstatált. Na ekkor jelent meg a bőrdzsekis Kökényesi és odaállva a bőrönd mellé, telefonált valahová. Látszott, hogy intézkedik. Most márt tudom, hogy azért, mert látta, hogy nem tojtunk be, sőt enyhén szólva kiröhögtük az ötletüket. (Elég rosszul fizetett provokátor lehet, hogy még a ruháját sem váltogatja. Csoda, hogy egy hónap alatt nem rongyolódott meg a sok munkában.) Jött két másik fiatal, akik mellé álltak, és egy óvatlan pillanatban kivitték a tömegből. Szóval volt már akkor is jó sok provokátor a tömegben. A legtöbbjükön látszott is.

Szerintem mi ott öten vállaljuk is a tanúskodást. Én biztosan, de kérem a többiek hozzájárulását, akkor be kellene jelenteni a HIRTV-nek, illetve a FIDESZ-nek.

Mi lehetett a bőröndökben? Fegyverek? Benzines-palackok?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola