Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kiskorú bünözés (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kiskorú bünözés
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2008. január 18. 21:47 | Sorszám: 63
Hohó.

Oláhosan.

Így jobb?

Bordódy Kristóf
  Válasz | 2008. január 18. 21:46 | Sorszám: 62
S az alsódat elteted-e emlékbe?
Úgy eredetiben: x@rosan?

Mert ha a filmen látott delikvensek beérték a cukorkáddal meg a banijaiddal, akkor szerencsés ember vagy.

zappara
  Válasz | 2008. január 18. 21:46 | Sorszám: 61
így van, meg kell lincselni azt a gyereket, csak úgy "magyarosan"..
zappara
  Válasz | 2008. január 18. 21:45 | Sorszám: 60
kibukott belőled a pógár?
zappara
  Válasz | 2008. január 18. 21:44 | Sorszám: 59
a csíkszeredai intézet most hirtelenjében román lett, ahogy a gyerek is??
hm...
igazságotm
  Válasz | 2008. január 18. 21:14 | Sorszám: 58
Nagyon vigyázni kő, mert a zember könnyen píz nékű maradhat. Azt hiszem megtanúták a leckét.

Jómagam amikor arra jártam, mindig tartottam magamnál cukorkát vagy néhány Banit és azt adtan a koldulóknak ...
negyven rabló
  Válasz | 2008. január 18. 21:03 | Sorszám: 57
Most direkt jót akarsz neki?
HAME
  Válasz | 2008. január 18. 20:58 | Sorszám: 56
Akkor segbe. Nekem mindegy.
negyven rabló
  Válasz | 2008. január 18. 20:08 | Sorszám: 55
Neki mind1! Csak elsődleges célra használja.
HAME
  Válasz | 2008. január 18. 19:50 | Sorszám: 54
tökönszúrhatná már valaki azt a vadbarmot.
onogur
  Válasz | 2008. január 18. 16:47 | Sorszám: 53
Majd ha valaki jól lábon szúrja Orosz Jóskát, akkor az sem lesz más, mint a (média)környezet hibája. Valakinél majd csak lecsapódik az összes magyarellenesség és reméljük, szerencsésen megússza.
orosz_hussalata
  Válasz | 2008. január 18. 15:48 | Sorszám: 52
Na igen, ezzel a kölyök a lopás/lenyúlás "tudományában" egészen más szintre tudna jutni.
Időszakos Állat
  Válasz | 2008. január 18. 15:47 | Sorszám: 51
Csak azért gondoltam, mert Emeskete eltársnő folyton azzal büszkélkedik, hogy egyedül neveli a gyerekét, mert öntudatosan és emancipátorozottan megpattant a szerencsétlen, jobb sorsra érdemes apától, mondván, ő egy egyéniség... Talán beleférne egy másik gyerek is az idejébe, ráadásul más a színe, könnyen meg tudja különböztetni a kettőt.
oszlató kék
  Válasz | 2008. január 18. 15:34 | Sorszám: 50
Vagy Rácz Károly elftársnő.
Időszakos Állat
  Válasz | 2008. január 18. 15:05 | Sorszám: 49
Ja és nem értem, hogy Dzson (Kohn) Emese miért nem jelentkezett, hogy ő gondozná/nevelné a kis retket.
Időszakos Állat
  Válasz | 2008. január 18. 15:04 | Sorszám: 48
Lesz itt még rasszistázó vinnyogókórus, amikor a visszaszökő purdét megfelelő kezelésben részesítik végre a civilek.
Cirus
  Válasz | 2008. január 18. 14:40 | Sorszám: 47
Azóta a román nevelőintézetből is megszökött...
zambezi
  Válasz | 2008. január 17. 17:06 | Sorszám: 46
Ha ez a kis csotany tortenetesen nem cigany, akkor megszolalt volna a korus, Gero Andras, jogvedeo Aladar,
Bano Andras, Orosz Jozsef, gusztustalan Peter, John Emese es a tobbi "ertelmisegi" vezetesevel mondvan, hogy a fasiszta fenevadat a Magyar Gardaban szemelyesen Usztics Matyas kepezte ki a keselesre, hogy zaklassa Ujlipotvaros tisztes polgarait. Persze most sunyitanak es bosszankodnak, mert nem volt alkalmuk antiszemitat vinnyogni
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2008. január 17. 12:29 | Sorszám: 45
Valóban szerencse, hogy megúszta...
... az a 15 éves fiú, akit a szóban forgó "román kisded" combon szúrt úgy, hogy az majdnem elvérzett.
jogobella
  Válasz | 2008. január 17. 12:19 | Sorszám: 44
Részlet a cseppet sem elfogult Orosz József műsorából--Klubrádió

"Orosz József: Nagyon hiányzik legtöbbünkből az empátia képessége, hogy nem vagyunk hajlandók ráismerni egy problémás gyerek sorsában a saját tapasztalatainkra sem, pedig sokan a környezetünkben is láthatjuk, milyen könnyen tönkre tehet egy gyereket a környezete. Miért csapódott le ennél a 12 éves gyereknél az összes cigányellenesség, az összes idegenellenesség? Még szerencse, hogy megúszta."

Ez a kérdés......Nem is irányított...nagyon.

Anonymus
  Válasz | 2008. január 17. 08:10 | Sorszám: 43
Tudjátok azért van aki még a román cigákölököt is Orbán nyakába varrja (

#8024. Szerző: Logaritmus 2008-01-12 - 19:13 ó.
Határon túli magyar. Ezt nem Gyurcsány "kúrta el" hanem....
************

#8033. Szerző: Logaritmus | Előzmény: (#8029) Olvasó
2008-01-13 - 14:46 ó.

Olvasó:

Logaritmus:Határon túli magyar.


Magyarországon illegálisan tartózkodó OLÁH CIGÁNY

Amikor Orbán meg Semjén veregeti a vállukat akkor ők a jó székelyek, amikor meg átjönnek ingyen orvosi kezelésre, kérni segélyt, vagy kényszerből bűnözni kezdenek akkor oláh cigányok lesznek belőlük hirtelen?
http://www.delmagyar.hu/forum/gyurcsany_ezt_nagyon_elkurtuk_/32/3187/?action=kifejt&ord=1&limit=10&page=8

zambezi
  Válasz | 2008. január 17. 06:55 | Sorszám: 42
A kis csotanyrol a zsido- es az aladari media nem arulja am el, hogy ciganypurderol van szo, hanem kulonbozo fokozatokban emlitik: kisgyerek, gyermek, fiucska, elkoveto, de vegul is eljutnak a keselo fiuig. Ebbol a kis rohadekbol soha nem lesz becsuletes ember, mert a ranschburgi tudomnyos modszerek alkalmazasaval tovabbra is emberseg- es magyar ellenes bunozo marad.
oszlató kék
  Válasz | 2008. január 16. 22:51 | Sorszám: 41
futkosson a tököm. akkor se értem, de mosmár haggyad, hüjén halok meg és kész.
kapitamunista
  Válasz | 2008. január 16. 22:35 | Sorszám: 40
Gyurcsányt mindenki ismeri, oszt mégis..
Már a pellengér sem a régi..
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2008. január 16. 22:25 | Sorszám: 39
Kérdés, hogy Gábor Krisztiánka késelgető Istvánka -ld Jauzsika- esetében a meleg megengedőtől a hideg korlátozótóig terjedő ranschburgi szülő-rangsor hol állja meg a helyét, mint rendszabályozó mittoménmi?

Engem (nem egyszer) felpofoztak a pedagógusaim. Nem vált káromra, s otthon sem mondtam el (kaptam volna repetát).


Á kis Máuglinák is le kellett volna keverni egy kis pofont, hogy a takony a nyakán menetet vágjon, s önként ment volna vissza mélykómában Sepsziszentgyörgybe.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola