Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lenin-fiúk '2010. (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lenin-fiúk '2010.
kutato
  Válasz | 2010. január 20. 22:13 | Sorszám: 23
"Bár e bejegyezetlen polgári kör vezetői egyöntetűen vallották, hogy pártoktól függetlenül kritizálnak mindenkit, eddig csak jobboldali pártok, vagy a polgári oldalhoz közeli események ihlették őket cselekvésre"
kutato
  Válasz | 2010. január 20. 22:12 | Sorszám: 22
Patek Gábor korábbi akciója 2004-ben: http://www.gondola.hu/cikk.php?szal=34776

Lopott ötlet szoci módra - célpont Orbán és a Nemzeti Petíció

Patek Gábor lapunk kérdésére elmondta, hogy társaságuk baloldali fiatalokból áll, és jelenleg 157 tagot számlál. Legtöbbjük a Fibisz tagja, azonban a fiatal baloldali szervezettől teljesen függetlennek tartják magukat, sőt magánkezdeményezésük összes akcióját saját forrásból finanszírozták.
Első fellépésük a július 4-i Erzsébet-hídi tüntetés reakciója volt, mikor a Városligetben egy gyalogos hidat foglaltak el játékautókkal, de azt senki nem látta. A következő megmozdulásukat a söjtöri tojásdobálás ihlette, bár az incidensnél jelen egyikük sem volt, a TV2 és RTL Klub híradójában látottak megtették hatásukat: másnap Budapesten osztogattak tojást a járókelők között. Az érdeklődés itt is mérsékelt volt.

Előző héten, április 1-én a Polgárok Házában is tartottak egy rendkívüli sajtótájékoztatót, amelyen Orbán Viktorral szembeni elégedetlenségüket szerették volna kifejezni, de az is érdektelenségbe fulladt. Ráadásul a polgárok, Hende Csabával az élen – aki személyesen is megjelent az eseményen – bojkottálták a "média-eseményt", így senki nem tudta meg, tulajdonképpen mit is akartak.

Bár e bejegyezetlen polgári kör vezetői egyöntetűen vallották, hogy pártoktól függetlenül kritizálnak mindenkit, eddig csak jobboldali pártok, vagy a polgári oldalhoz közeli események ihlették őket cselekvésre…

Berzsán Ferenc azzal érvelt, hogy míg a baloldal - állítólag - folyamatosan jobbra törekszik, addig a konzervatívok "stagnálnak, és nem óhajtják a fejlődést", ami alighanem azt jelenti, hogy hasonló úton nem hajlandók efféle metamorfózisra, azaz az istennek sem akarnak baloldaliakká válni.

tatam
  Válasz | 2010. január 20. 21:58 | Sorszám: 21
Neked?
Dejszen, évek óta benne vagy a csapatukban.
Hova akarsz jelentkezni?
alma
  Válasz | 2010. január 20. 20:12 | Sorszám: 20
kutato
  Válasz | 2010. január 20. 20:03 | Sorszám: 19
Zsideszezésre szólít fel az MSZP-közeli Societas


A gondola.hu birtokába jutott dokumentum, amelyben Patek Gábor kampányfőnök egyebek mellett arra utasítja a frissen toborzott baloldali netaktivistákat, hogy az ismertebb blogoldalakon kezdjék el hirdetni a kuruc.info-t, és használják a Zsidesz, Maszop, Gyurcsótány kifejezéseket...
http://www.gondola.hu/cikkek/69329

kutato
  Válasz | 2010. január 20. 20:02 | Sorszám: 18
mediator
  Válasz | 2010. január 20. 16:03 | Sorszám: 17
A kettő együtt már mazochizmus!
libafox
  Válasz | 2010. január 20. 13:08 | Sorszám: 16
Sakkor mi lesz a Jobbikkal?

Békén hagyják a fideszes hazafiak?

huszárló
  Válasz | 2010. január 20. 13:05 | Sorszám: 15
Jól mondod, a saját fegyverükkel a legjobb szétcsapni köztük, de alaposan!
honfi
  Válasz | 2010. január 20. 13:04 | Sorszám: 14
Ez sem rossz taktika.
honfi
  Válasz | 2010. január 20. 13:03 | Sorszám: 13
Nem arra gondoltam, hogy ugyanúgy.
De nem titok, szoktam én is írkálni néha más fórumokra, s idönként van olyan sikerélményem, amikor visszaolvasom a szó szerinti állításaimat.
A legnagyobb baj szerintem az értelmiség nagy részének az áruló magatartása. Tapasztalatom szerint nem reménytelen a gyözködés, a szemfelnyitás. Én sok tekintetben ugye mást képviselek, mint az itt fórumozók többsége, de vannak alapvetö dolgok, mint a nemzeti érdekek képviselete, ami közös nevezöt jelent. Látok én itt-ott ezen a fórumon ismert alakokat, de nem eleget.
Persze baloldalról könnyebb felnyitni a szemüket, mint jobboldalról. Elég, ha felismerik, hogy nem a baloldaldalt támogatták eddig.
alma
  Válasz | 2010. január 20. 12:46 | Sorszám: 12
A passió meg pláne.
mediator
  Válasz | 2010. január 20. 12:45 | Sorszám: 11
Hát, ha passzió - az más!
mpd
  Válasz | 2010. január 20. 12:15 | Sorszám: 10
Legalább jót szórakoznánk!
alma
  Válasz | 2010. január 20. 12:06 | Sorszám: 9
Hol kell jelentkezni?
mediator
  Válasz | 2010. január 20. 11:12 | Sorszám: 8
Szerintem nem kéne megbonyolítani az életünket...

Azokat az agyatlan köcsögöket úgysem tudnád rádöbbenteni a saját ostobaságukra, mert a képességeik legegyszerűbb kommunikációs minimumot sem ütik meg.

panda
  Válasz | 2010. január 20. 11:08 | Sorszám: 7
Hát? Befűtenek tolobának?
Rendes Kis
  Válasz | 2010. január 20. 11:06 | Sorszám: 6
Aligha ...
panda
  Válasz | 2010. január 20. 11:00 | Sorszám: 5
s ezek mit fognak csinálni, visszafizetik az IMF hitelt?...
mpd
  Válasz | 2010. január 20. 10:26 | Sorszám: 4
Alig várom, hogy itten is megjelenjenek.
Rútnak szólni kéne, hogy ezeket engedje be. Annál nem kell jobb kampányolás, hogy hülyét csinálunk belőlük szvsz.
onogur
  Válasz | 2010. január 20. 10:19 | Sorszám: 3
Minek?
Most gondolj bele, ráuszítanak a fórumokra pelyhedző állú mazsolákat, akik egy ajándék vörös bögre reményében elkezdenek fórumozni.
Saját pártjukat fogják szénné égetni, az öreg netpatkányok megeszik őket reggelire.
honfi
  Válasz | 2010. január 20. 10:15 | Sorszám: 2
Ezért van itt lezárva a regisztráció?
Talán kellene ellencsapatot küldenetek.
Fantasztikus átalakulásokat lehet látni néhány másik fórumon. Hivatásos vérmaszoposok azt állítják, sose támogatták az MSZP-t.
onogur
  Válasz | 2010. január 20. 10:03 | Sorszám: 1
http://www.echotv.hu/hirek.html?r_id=37&hir_id=204473
Rendes Kis
  Válasz | 2010. január 20. 10:00 | Sorszám: 0
A MKR-ban azt hallottam, hogy az MSZP 100 fős netkommandót állított föl.

A MH-ban nem találom a hírt.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola