Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kormányra készül az SZDSZ (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kormányra készül az SZDSZ
LL.kedő
  Válasz | 2011. május 19. 16:09 | Sorszám: 111
Hát, legfeljebb ha azt a szerencsétlen irodalmi Nobel díjast is odaszámolod, akinek az egy szem regénye, ami Nobel díjas lett, is plágium.

"Manapság sokkal több az innocáció. Sor feltaláló a múltban nem is járt iskolába."

Ez meg olyan tömény butaság, amire már csak a te kocsmai szinteden lehetne válaszolni.

lac1
  Válasz | 2011. május 19. 14:37 | Sorszám: 110
Ó, talán azóta sem alszol jól?
:-)
onogur
  Válasz | 2011. május 19. 14:31 | Sorszám: 109
És nyílik kedvenc virágom, a tollas szegfű.

mackó
  Válasz | 2011. május 19. 14:28 | Sorszám: 108
Anyák napja van.
Egyenlítői Magyar Afrika
  Válasz | 2011. május 19. 14:14 | Sorszám: 107
Nincs rá szükségem. Halál nyugodtan és megfontoltam küldöm a saját stílusukban az anyjukba mindazokat, akik nem képesek az óvódás szintjükről továbblépni. Nem is lenne időm idegeskedni, mert csak félszemmel fórumoztam, elvégre dolgozom.
Egyenlítői Magyar Afrika
  Válasz | 2011. május 19. 14:08 | Sorszám: 106
Hahaha!
Pont annyi a Nobel-díj most is mint régen...

Manapság sokkal több az innocáció. Sor feltaláló a múltban nem is járt iskolába. Einstein maga pedig szenvedett az iskolában. Annyival lett jobb az oktatás, amennyivel elhagytuk a porosz rendszert és pont annyiban rossz, amennyiben még nem.

Egyenlítői Magyar Afrika
  Válasz | 2011. május 19. 14:06 | Sorszám: 105
Amilyen az adjisten olyan a fogadj isten. Ez egy kocsma. Kocsmai stílusban fogalmazunk. Akinek nem tetszik, nem olvassa.

A lehető legkorrektebb voltam. Aki a személyemmel szórakozik, az ugyanarra számíthat viszonzásként. Ez a fair play.

Egyenlítői Magyar Afrika
  Válasz | 2011. május 19. 14:04 | Sorszám: 104
Muszáj beleszólnod?

Semmi közöd hozzá. Amikor olyat szóltál be te is megkaptad. Van egy határ, amit még ezektől a neandervölgyi idiótáktól is elvárok nem átlépni. Ezt eléggé nyilvánvalóvá tettem.

Finom és nőies voltam. Ennyi.

Egyenlítői Magyar Afrika
  Válasz | 2011. május 19. 14:00 | Sorszám: 103
Nem azt mondtam, hogy az SZDSZ irányvonala helyes volt. Azt mondtam, hogy abban is lehettek helyes meglátások, ahogy az MDF vagy a mostani Hoffmann Rózsa-féle borzalmas KDNP-s szörnyszülött sem jobb mint a sokat szidott Magyar-út. Hehe. Pokorni egyébként nagyban nem különbözött Magyartól. Talán az egészséges kompromisszumhoz Pokorni állt legközelebb...
onogur
  Válasz | 2011. május 19. 13:50 | Sorszám: 102
Olyan nekem nincs.
Próbálkoztam, de a harmadik-negyedik hozzászólásom után megbuktam, mint Rottembiller.
mpd
  Válasz | 2011. május 19. 13:43 | Sorszám: 101
Biztos valamék másodnikked vót
onogur
  Válasz | 2011. május 19. 13:41 | Sorszám: 100
Hát én meg ragaszkodom ahhoz, hogy keresd elő.
Teljes mértékben kizárt, hogy Téged hazaárulóztalak volna.
Mondom, alapból lehetetlen, hiszen ugyanazokat a "bűnöket" én is elkövettem, amit Te.
Gyöngy
  Válasz | 2011. május 19. 12:31 | Sorszám: 99
Nem szívesen keresem elő az akkori hozzámszólásodat, én is szeretném elfelejteni . Próbálj te is egy kicsit nagyvonalúbb lenni az ellenfeleiddel, ne faragj ellenséget belőlük. Edvárddal az a baj, hogy felületes és nagyon sokszor, pedig többre-jobbra is képes.
Gyöngy
  Válasz | 2011. május 19. 12:29 | Sorszám: 98
Ebben már régen egyetértünk . Talán nem is liberalizmusnak mondanám, hanem egyszerűen emberségnek, ami a poroszos oktatás/nevelésnek nem sajátja.
onogur
  Válasz | 2011. május 19. 12:29 | Sorszám: 97
"Amikor engem lehazaárulóztak, lelkesen egyetértettél"

Ez nem igaz. Ilyet ne állítsál.
Alapból nem mondhattam ilyet.

LL.kedő
  Válasz | 2011. május 19. 12:28 | Sorszám: 96
Nos ha az liberális volt, akkor valószínű nem is a liberális gondolatisággal van a gond, hanem azzal a halom szennyel, amit manapság a liberalizmus nevében akarnak ránk öklendezni.
Gyöngy
  Válasz | 2011. május 19. 12:22 | Sorszám: 95
... meg a közepesekből kiirtotta az ambíciót, az érzékenyebbekből meg olyan ellenállást váltott ki az ismeretszerzéssel szemben, aminek az emléke még mindig diadalmaskodhat ezekben a "liberális" modellekben. A Nobel-díjasaink a korukban liberális szelleműnek számító egyházi iskolákban szerezték tudásukat.
mpd
  Válasz | 2011. május 19. 12:20 | Sorszám: 94
LL.kedő
  Válasz | 2011. május 19. 12:19 | Sorszám: 93
Az a Bunkó porosz modell kinevelte a maga Nobel díjasait, ez a liberális szabadosság pedig a maga analfabétáit.
Gyöngy
  Válasz | 2011. május 19. 12:18 | Sorszám: 92
Amikor engem lehazaárulóztak, lelkesen egyetértettél . Vedd ezt is "vicces"-nek. Edvárdnak tényleg nem ártana olvasnia is a fórumtársait, és elgondolkodni azon, hogy nem mind hazug és elfogult. Még tán a múltat illetően sem.
Gyöngy
  Válasz | 2011. május 19. 12:15 | Sorszám: 91
Most megint az SZDSZ-ről szóló ábrándjaidnak adsz hangot, én meg arról beszélek, ami történt. A "kevésbé poroszos" oktatás-nevelés vezetett azokhoz az állapotokhoz, melyek ma az átlagos, vagy átlagosnál rosszabb helyzetű oktatási intézményekben uralkodnak, ez vezetett az ízlésvesztéshez, ez vezetett a funkcionális analfabétizmushoz, ez vezetett oda, hogy a javítani akaró, és ezért tanulással elfoglalt diákot megölték egykori haverjai, mert ki akart állni a sorból.

"egészséges arányt lehetne találni"

Ebben egyetértünk. Ezért kell mindent visszacsinálni, amit derék liberálisaink elkövettek.

onogur
  Válasz | 2011. május 19. 12:14 | Sorszám: 90
Én megértem, ha valakinek magánéleti problémái vannak, de feszültségét ne a fórumokon akarja levezetni.
Az utóbbi hónapokban csak leugatni, gyalázkodni, kioktatni jár ide, ráadásul ordenáré hangnemben.
Ha még lenne mire büszkének és beképzeltnek lennie, akkor elfogadás nélkül megérteném, na de így...
huszárló
  Válasz | 2011. május 19. 12:12 | Sorszám: 89
Senki más nem nyugtalan ma, csak EMA lépett át egy emberi határon. Nem kicsit, nagyon!
mackó
  Válasz | 2011. május 19. 12:07 | Sorszám: 88
Gyerekek nyugi. A méltóságunkat valamelyest őrizzük már meg...
LL.kedő
  Válasz | 2011. május 19. 11:59 | Sorszám: 87
köszi

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola