Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Rezsiszámla csökkentés (5. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Rezsiszámla csökkentés
kritikus
  Válasz | 2013. április 06. 10:39 | Sorszám: 117
"Jóságos Isten..................
Milyen sokat tettél azért, hogy az emberek viszontszeressenek"
keresztkem
  Válasz | 2013. április 06. 08:21 | Sorszám: 116
" így lett"! Élvezzen el rajta!
keresztkem
kritikus
  Válasz | 2013. április 06. 08:16 | Sorszám: 115
hantafalván minden megeshet.
így lett a befagyasztásból áremelés, a világpiaci árcsökkenésből pedig kampány.
keresztkem
  Válasz | 2013. április 06. 05:23 | Sorszám: 114
Tekerje össze a rezsiszámláját "hengeresre" oszt' DUGJA FÖL..sajátmagának! A 8% legyen "befele"!
keresztkem
kritikus
  Válasz | 2013. április 05. 23:13 | Sorszám: 113
Bergengóciában s az üveghegyeken túl nem tom, hogy van.
itt, Mo-on 8, az a fennen hirdetett 10. gáz.
keresztkem
  Válasz | 2013. április 05. 20:01 | Sorszám: 112
Én "úgy" tapasznyaltam kis hazánkba', hogy az én rezsim 30%-al CSÖKKENT! De nem teszek közzé semmit, hadd' írigykedjen ez a hülye kritikus!
keresztkem
kritikus
  Válasz | 2013. április 05. 19:32 | Sorszám: 111
aki úgy tapasztalta kis hazánkban, hogy 10 %-kal csökkent a rezsije/áram, gáz/, az tegye közzé a számlarészletezését.
nyugodtan közzéteheti az áramszolgáltató mellékelt tájékoztatóját is.
tiszavirág
  Válasz | 2013. április 05. 17:59 | Sorszám: 110
Aki úgy tapasztalja, hogy a rezsiszámlája nem csökkent 10%-kal, az forduljon Németh Szilárdhoz!
Elérhetősége: http://www.csepel.fidesz.hu/?page_id=1619
keresztkem
  Válasz | 2013. április 05. 14:05 | Sorszám: 109
Ha:
mindent kétszer mond
mindent kétszer mond
akkor:
biztosan hazudik biztosan hazudik.
És.
Leszarjuk Hollandiát
Leszarjuk Hollandiát.
Nem figyelünk minden idiótára
Nem figyelünk minden idiótára.
keresztkem
kritikus
  Válasz | 2013. április 05. 08:19 | Sorszám: 108
január l-től Hollandiában is csökkentek a gázárak.
kritikus
  Válasz | 2013. április 05. 08:19 | Sorszám: 107
január l-től Hollandiában is csökkentek a gázárak.
keresztkem
  Válasz | 2013. április 05. 06:59 | Sorszám: 106
Ha sokat pofázik, még KI IS KAPCSOLTATJUK a gázt meg a villamosáramot az "oyanoknál", mint ön, hülye "kritikus"!
Úgyhogy EHHEZ TARCSA magát!
Akkó' osztán írogashassa magának a hülyeségeit a sötétbe' és hidegbe' EGY SZAROS (KELL ÖNNEK A BÉLSÁR NYALÁSRA!) klozettpapírdarabra.
keresztkem
kritikus
  Válasz | 2013. április 03. 17:47 | Sorszám: 105
vajon mit változtat ez azon a tényen, hogy az itthon is tébláboló gaz multi Csehországban pont akkorát csökkent, amennyit itt pártotok és kormányotok bejelent, ami persze még csak nekem 8, és nem 10.
panda
  Válasz | 2013. április 03. 17:38 | Sorszám: 104
ez a kritikus olvtárs beteg.
kritikus
  Válasz | 2013. április 03. 14:56 | Sorszám: 103
érdekes, hogy mekkora hallgatás övezi azt a hírt, mely szerint Csehországban 10 %-kal csökkenti a gáz árát az RWE, a piaci viszonyok alakulása okán.
kritikus
  Válasz | 2013. március 26. 08:09 | Sorszám: 102
zseniális észrevételek.
nem is értem, miért nem ambicionáljátok, hogy az u.n. csökkentés párosuljon gyakorlati és számlázási ellenőrzéssel, melyet az energiahivatal precíz és rendszeres méréseivel támasztanak alá. úgyis, mint fogyasztóvédelem. úgyis, mint korrekt elszámolás, hosszú barátság.
logoped
  Válasz | 2013. március 26. 07:28 | Sorszám: 101
Ennél még pikánsabb eset is előfordulhat.

Kecskeméten a Juhar utcában két egymással szemben lévő lakás köbméterre azonos fogyasztás mellett eltérő összeget kell, hogy fizessen. Képzeljétek, ugyanazon lépcsőház azonos emeletén lévő két lakásba azonos időszakban más és más a gáz minősége ugyanazon a csövön bejuttatva.

Ami meg még ezt is tetézi, tavaly visszautasítottam egy gázszámlát kiszámláztam 300 m3 olyan fogyasztást, ami nem volt. A hibát a szolgáltató elismerte és visszavonta a 300 m3 fogyasztást, így a gázfogyasztás után mindössze 185 Ft fizetendő összeg maradt. Ekkor értettem meg, hogy a térfogat különbség tényezőnek és a gáz fűtőértékének semmi köze nincs az elfogyasztott gáz fizikai és kémiai tulajdonságaihoz. Ezeket a számokat ugyanis egy számítógép generálja és attól függ az értéke, hogy mikor születet a számla. Ezért a kiadott számla és a stornó számla fűtőértéke és térfogat korrekciós tényezője más volt, így bár visszavonták a fogyasztás mind a 300 köbméterét, mégis megmaradt fizetendő 67 Mj fűtőérték.

No ez a nem semmi Pöstiesen.

panda
  Válasz | 2013. március 25. 17:15 | Sorszám: 100
10%-os a TIGÁZ rezsicsökkentése!
2013-03-21 09:14:44

Száraz Gábor a TIGÁZ Zrt. szóvivője válaszolt a Hírhatár kérdéseire, melyeket azért tettünk fel korábbi írásunkban, mivel nem volt érthető, hogy mitől lehetett magasabb egy gázszámla egymás utáni két hónapban, amikor azonos volt a fogyasztás, vagyis a gázóra azonos mennyiséget mutatott. A szóvivő részletes magyarázatából azonban kiderül, hogy számításaink hibásak voltak, mindenre van logikus magyarázat és a TIGÁZ, a törvénnyel megegyezően 10%-al csökkentette az árakat! .....
http://www.fovarosi-hirhatar.hu/hir/10-os-a-tigaz-rezsicsokkentese

szabadság szabadosa
  Válasz | 2013. március 21. 22:16 | Sorszám: 99
szabadság szabadosa
  Válasz | 2013. március 21. 20:15 | Sorszám: 98
Én meg nem javaslom, csak ha MINDEN gépjárműre vonatkozik és nem csak a Magyarországon bejegyzettekre, ti. mi határon túli magyarok kénytelenek vagyunk az adott országban regisztrálni a kocsit.
(különben sosem használom az autópályát - unalmas)



Más: http://stop.hu/gazdasag/megyunk-a-bovli-szint-ala-de-alairhatjuk-a-rezsicsokkentest/1132712/

"A negatív kilátás egy esetleges leminősítés esélyére utal, ha Magyarország gazdaságpolitikai keretrendszerében történt romlás gyengíti a bizalmat az ország iránt és gyengíti a közép távú növekedési kilátásokat, vagy jelentősen megemeli az ország finanszírozási költségeit és ezáltal kiszolgáltatottá teszi Magyarországot a tőkebeáramlás csökkenésére"

Merci gyár nyílt és akkor ezt csinálják.. Ki érti ezeket a hitelminősítőket.

kritikus
  Válasz | 2013. március 21. 16:28 | Sorszám: 97
óh, és akkor a drága jó állam? meg az államháztartás? miből garázdálkodnak?
orosz_hussalata
  Válasz | 2013. március 21. 15:13 | Sorszám: 96
Javaslom a rezsicsökkentés keretében az itthoni rendszámmal (tehát itt adózó) közlekedő személyautók számára a egynapos (24 órás!), illetve hétvégés "ócsított" D1 autópálya matrica bevezetését (vissza hozatalát).
Fla Mandulis
  Válasz | 2013. március 21. 01:24 | Sorszám: 95
Castaldo síremléket állíttatott Fráter Györgynek. Sztálin ott hüppögött Kirov temetésén...
panda
  Válasz | 2013. március 18. 18:17 | Sorszám: 94
kritikus
  Válasz | 2013. március 18. 18:03 | Sorszám: 93
remek.
érdeklődéssel várom a kapcsolódó matematikai, számtani újítás-sorozatot.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola