Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Kommunikációs despotizmus (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kommunikációs despotizmus
TEFU
  Válasz | 2016. február 27. 15:38 | Sorszám: 20
Mecsoda intelligencia!

KUSS,KUSS,KUSS!
KUSS,KUSS,KUSS!
KUSS,KUSS,KUSS!
KUSS,KUSS,KUSS!
KUSS,KUSS,KUSS!
KUSS,KUSS,KUSS!

panda
  Válasz | 2016. február 27. 15:13 | Sorszám: 19
Igen, ez a szöveg is tökéletes ehhez a topikhoz!
keresztkem
  Válasz | 2016. február 26. 17:32 | Sorszám: 18
Ja! És ha elfelejtettem volna:
KUSS! Te állat.
keresztkem
  Válasz | 2016. február 26. 16:05 | Sorszám: 17
Ha szépen letisztítod a bűzös mocskos nyelvedet, megengedem, hogy VIRTUÁLISAN KINYALHATOD A SEGGEM. De szigorúan csak virtuális mert az EGÉSZ POFÁD SZARSZAGÚ! Úgyhogy fizikailag a közelembe se jöhetsz te hülyeállat seggbarom, csúcshatökör, szarképződmény...és ilyesmi ami vagy.
keresztkem
  Válasz | 2016. február 26. 15:45 | Sorszám: 16
KUSS!
panda
  Válasz | 2016. február 26. 15:20 | Sorszám: 15
Stimmt. Szépen letisztítva még jobb ide!
keresztkem
  Válasz | 2016. február 26. 14:32 | Sorszám: 14
KUSS!
panda
  Válasz | 2016. február 26. 13:17 | Sorszám: 13
Na, ebben a topikban ezzel legalább nem 'offolsz', kresztényi!!
keresztkem
  Válasz | 2016. február 25. 20:27 | Sorszám: 12
KUSS! (ha mán' kersztényi--"e" nélkül, frankón.)
panda
  Válasz | 2016. február 25. 17:11 | Sorszám: 11
Megengeded neki? Ez igazán remek, mondhatnám: kersztényi.
keresztkem
  Válasz | 2016. január 30. 13:42 | Sorszám: 10
Sz..ok rá.Kinyaahassa a seggem. Szuperszárazra faszául.
panda
  Válasz | 2016. január 30. 10:10 | Sorszám: 9
Te nem ismered Superman-t? Ő az aki normális is egyben, nem csak szuper! Sz'al, szupernormális. A paranormális superlatívusza, olyan mint a hegy!!
keresztkem
  Válasz | 2014. november 12. 07:56 | Sorszám: 8
1.) Valóságos--azaz: FIZIKAI ÜTÉSEKET, "ÜTŐDÉSEKET" ISTENNEK HÁLA-- NEM(!) KÖLLÖTT ELSZENVEDNEM SOHA!
2.) A "lelki"-spirituális "ütésekkel" meg már úgy vagyok, hogy hozzászoktam, oly' sok hülyeséggel traktáltak --pontosabban: próbáltak traktálni--a BUTA és erőszakos emberek...HELYRETESZEM ŐKET NAGYNYUGISAN--OSTOBASÁGAIKRA FÜTYÜLVE, OKOSSÁGAIKBÓL--MERT AZÉRT ILYEN IS VAN--TANULVA.
keresztkem
gyurgyalag
  Válasz | 2014. november 11. 20:05 | Sorszám: 7
Ne törődj semmivel Leresztkém! Üssenek, az acél is attól lesz erősebb!
keresztkem
  Válasz | 2014. november 07. 14:35 | Sorszám: 6
JÓ, akkor nem "szupernormális", hanem csak sima "normáls".
Mindenesetre néhány dologban lehet, hogy kicsit "másként" gondolkozom,mint a NAGYÁTLAG. De életem tényei azok, amelyeket a megelőző h.sz.-ban leírta--igaz ott a sietés okán meglehetősen sok helyesírási hibával-- s azokat az Ön által föltételeztt "ÜTŐDÉSEKKEL" "megvert" ember nemnagyon érhette volna el...azt hiszem.
negyven rabló
  Válasz | 2014. november 07. 11:19 | Sorszám: 5
Szupernormális mi?

Kösz a felvilágosítást, most már tudom mihez tartani magam!

keresztkem
  Válasz | 2014. november 07. 05:02 | Sorszám: 4
Megnyugtathato kedves "negyven rabló", sem "nem ért" semmilyen "lövés" sem el nem estem, sem semmilyen(!!!) ilyen "defektust" el nem szenvedtem.VISZONT AZT KELL GONDOLNOM: ÖN ELESZENVEDHETETT "ILYESMIT", HA EGY SZUPERNORMÁLIS EMBERRŐL, AK ÉN VAGYOK--S AKI NEMZETT ÉS FÖLNEVELT FÉRFIVÁ 2 FIÚGYERMEKET, S JELENLEG IS BOLDOG HÁZASSÁGBAN ÉLEJ MATEMATIKUS FELESÉGEMMEL SEGITVE 5 UNOKÁNK NEVELÉSÉT, ÉS EGY SIKERERS MÉRNÖKI KARRIERT TUDHATOK MAGAM MÖGÖTT ETC..ETC..--ILYEN MARHASÉGOKAT FÖLTÉTELEZ, ALIGHANEM ÖN(!!!) ÉLT ÁT ILYENFÉLE TRAOMÁKAT.'AZÉRT GONDOL MÁSNÁL IS ILYEN BAROMSÁGOKRA...TOTÁL VALÓSÁGIDEGENÜL....FASZIKÁM.
keresztkem
negyven rabló
  Válasz | 2014. november 06. 16:11 | Sorszám: 3
Az ön agyát érhette egy lövés, ütés, esetleg gyermekkorában elesett és beütötte a fejét, aminek következtében helyrehozhatatlan károk keletkezhettek, mert láthatóan nem képes világosan látni!

Persze ez nem olyan nagy baj, átéltünk már nagyobb sorscsapásokat is.

keresztkem
  Válasz | 2014. november 02. 15:11 | Sorszám: 2
Meg kell jegyeznem, hogy ez a Rendes-Kis nick nevű fődespota nem elveszett ember. Valójában csak vallásilag érheti szó a ház elejit, mert ez a szegény valamelyik Erdélyben vagy Partiumban működő szektának a híve, ami önmagában véve "bocsánatos bűn". A probléma csak az Vele, hogy aki vallásilag nem úgy gondolkozik, ahogyan azt ő helyesnek véli, annak a mondandóját egyszerűen áthúzott betűkkel való megjelenésűre IRJA ÁT.
Jelen sorok írója, mint állhatatos katolikus el tudja fogadni mások vallási szemléletét, meggyőződését.Még a szektások teológiailag nehezen magyarázható nézeteit is mindaddig, ameddig az illető nem teszi azt mások számára kötelezően elfogadandó sőt megvallandó vallási szemléletté.A baj aaz ilyenekkel nem is ez.Hanem az, hogy az ilyen szektások valóságidegenül AZT ÁLLITJÁK A KATOLIKUSSÁGRÓL MEG MÁS TÖRTÉNELMI PROTESTÁNS EGYHÁZAK HIVEIRŐL-TAGJAIRÓL hogy ők alkalmazzás azt a spirituális kényszert, amit valójában NEM AMAZOK, HANEM ŐK MAGUK A SZEKTÁSOK CSINÁLNAK!!! És ez már nem megy ezt nem lehet megengedni-elfogadni szó nélkül.Persze mndezt, amit leírtunk ráadásul el sem ismerik mint valóságos helyzetet, s ettől a "dolog" még bonyolultabb.
Egyébiránt politikailag-erkölcsileg ma már NINCS VELÜK BAJ(!) s főleg Rendes-Kis-sel nincs, s ez nagyon fontos!!!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. október 17. 07:52 | Sorszám: 1
Szumma-szummárum: a sárga Gondolán "ébredt" egy virtigli KOMMUNIKÁCIÓS DESPOTA: a szegény, szerencsétlen, jobb sorsra érdemes Rendes-Kis.AKI KIZÁR, KIUTÁL, KI-, ÉS ELZAVAR NINDENKIT ONNAN, AKI NEM "ÚGY TÁNCOL, MINT AHOGYAN Ő FÜGYÜL".És eközben idegbetegnek minősiti azt, aki merészel bármit is nem úgy csinálni, mint ahogyan azt ő jónak látja, hekyesne VÉ-LI.No, EZ AZ IGAZI IDEGBAJ--A Rendes-Kis-é(!)-- s nem az, hogy valaki hogyan "tagolja" a szövegét meg milyen--nagy vagy kicsi--bötűkkel ír!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. október 15. 20:00 | Sorszám: 0
Szociopatának, azaz beilleszkedési betegséggel küzdő IDEGBETEGNEK minősittettem a másik, az ú.n. "sárga Gondolá"-n.Néhány ottani "tótumfaktum"--Rendes-Kis, MPD, panda(hümér) és a fene tudja ki még "megítélése" által és révén.Tulajdonképpen megfigyelésekre ls gondolatokra ad nekem lehetőséget ez a "felülről-lefelé" történő hatalmi megítéltetés: általam föltalált szakszóval KOMMUNIKÁCIÓS DESPOTIZMUS.Merthogy felszólíttattam onnan: "keresztkem bácsi, HÚZZON EL INNÉT!".Frankón!
Nagyon érdekes megfigyelésekre és megállapitásokra ad nekem lehetőséget ez a helyzet.Mikre?
1.) Nem elég a politikai "együvé tartozás" és ideológiai, "nagyjából közösen gondolkodási mód" ahhoz, hogy kommunikációsan-publicisztikusan emberek itt a neten kibírják a tőlük eltérően gondolkodót: EGYHELYÜTT, egy kommunikációs térben--az azonosan gondolkodási főrészletek ellenére sem.
2.) De nemcsak a tőlük eltérően gondolkodót nem fogadják el, de nem birják ki, a lokális main stream-től eltérő nyelvezetet sem.Ennek folytán az illető kivetésére különböző ideológiákat ötlenek ki csakhogy kivethessék az illetőt.Sőt.Hovatovább a NYELVI eltérés nagyobb bűn, mint a gondolkodásbéli nűansz-distanc.
3.) Vezérürük támadnak--pl. Rendes-Kis fődespota--akik kigolyózzák-kivetik a tisztességes, de tőlük árnyalatokban különböző TISZTA szellemiséget--elmebetegnek degradálva "azt".
Nagyon elgondolkodtató, érdekes és tanulságos megfigyelésekre ad az ilyen--a fentiekben vázolt-- helyzet lehetőséget.
Köszönöm a Jóistennek.
keresztkem

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola