Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Hiteles emberek (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hiteles emberek
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 19. 11:03 | Sorszám: 49
Rónaszékiné Keresztes Mónika 3 gyermekes édesanya--civilben: hegedűtanár-- nekem a leghitelesebb ma élő emberek egyike. És szép, kedves, finom, okos, igaz magyar hölgy. Bár sok magyar nő lenne ILYEN.....
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 15. 04:53 | Sorszám: 48
Szájer József fideszes politikust elég régóta figyelem.
Szimpatikus nekem--Benne-- az, hogy olyan állhatatos és kitartóan higgadt. HITELES EMBER--számomra--Ő is.
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 03. 15:44 | Sorszám: 47
Puskás Öcsi nekem HITELES EMBER..volt. Azt mondta "kis pénz kisfoci, nagy pénz nagyfoci".És úgy is tett, ahogyan mondta.PUSKÁS ÖCSI HITELES EMBER!
panda
  Válasz | 2018. szeptember 03. 11:20 | Sorszám: 46
Sajnálom, a tény az tény. Nem tudsz rajta változtatni. És, én sem.
Ez a topik nem rólad szól. És nem is rólam.
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 03. 07:04 | Sorszám: 45
Nekem MINDEN RÓLAM SZÓL! Más--főleg Ön--nem érdekel.És ezt ezentúl be is bizonyitom azzal, hogy bármit mond nem reagálok rá.
panda
  Válasz | 2018. szeptember 03. 05:50 | Sorszám: 44
Amúgy, hamis az idézet. Így szól helyesen:
"Bárki nevezheti magát hitelesnek, na de az senkit sem érdekel!"
panda
  Válasz | 2018. szeptember 03. 05:37 | Sorszám: 43
Nem baj.
panda
  Válasz | 2018. szeptember 03. 05:36 | Sorszám: 42
Dehogynem! A semmi az fenn van a 3. polcon!
panda
  Válasz | 2018. szeptember 03. 05:32 | Sorszám: 41
Nem rólad szól a topik. Bármit mondasz is erről.
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 02. 14:17 | Sorszám: 40
" na de az senkit sem érdekel! "
ENGEM MEG AZ NEM ÉRDEKEL, HOGY BÁRMI VALAKIT ÉRDEKEL-E VAGY SEM.
HA SENKIT SEM ÉRDEKLI--NEKEM JÓ.
HA VALAKIT ÉRDEKLI--ÚGY IS JÓ.
NEKEM ÉRDEKTELEN AZ, HOGY KIT MI ÉRDEKEL.
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 02. 14:14 | Sorszám: 39
Ha "A semmi is van!!" --lenne, akkor a SEMMI NEM LENNE, de legalábbis a mindatbanfoglalt állitás nem lehetne!
Hiszen ha VAN-VOLNA SEMMI, Akkor a fenti mondatban foglaltak NEM ÁLL(NÁ)ANAK FÖNN, sőt maga a mondatz sem!
Mert, ha "A semmi is van!, akkor MINDENÜTT ÉS MINEDNRE VONATKOZÓAN és kiterjedően VAN egy TOTÁLSEMMI--tehát: a fenti mondatra vonatkozóan is, tehát nem létezik ilyen mondat sem, akár leirja, akár nem-- hisz' MINDEN=SEMMI, tehát fenti mondat is: SEMMI! Tehát ez a mondat, hogy: "A semmi is van!!"--SINCS! Mert a mondat elfogadott TARTALMA SZERINT ilyen TARTALMÚ mondat sem lehet--HA A SEMMI "VAN" állna-állhatna fönn! Tehát amit olvaas az, aki elovassa elolvasná azt, hogy a "A semmi is van!! " akkor a SEMMIT OLVASNÁ. Márpedig a semmit nem lehet elolvasni--nyilván. Tehát ilyen mondat NINCS--legföllebb ön azt szeretné, ha lenne...
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 02. 13:59 | Sorszám: 38
Ez a topik nekem(!) arról szól amiről ÉN(!!!) akarom, hogy szóljon--és senki nem érdekel. Más ember nekem NEM MONDHATJA MEG MIRŐL szól, hisz' én sem mondom meg-írom elő azt MÁSNAK, hogy neki "miről szóljon". Szóljon arról NEKI(!) amiről ő akarja, DE AZ RÁM NEM(!!!) VONATKOZIK. Ugyanis senki nem tudja azt "kimunkálni", hogy az ÉN FEJEMBEN NE "AZ" LEGYEN, ami van! Mint ahogyan én sem azt, hogy a máséban mi? Viszont én nem is akarom.
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 05:46 | Sorszám: 37
A semmi is van!!
Hiába írsz nagybetűvel, az sem módosít semmit sem.
A valami az csak akkor semmi, hogyha nincs!!
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 05:42 | Sorszám: 36
Ez a topik nem az 'önmagadról' szól.
Bárki nevezheti magát hitelesnek, na de az senkit sem érdekel!
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 02. 04:27 | Sorszám: 35
Ami "VAN" az nem lehet "SEMMI". Ha "SEMMI" VAN--vagy lenne--akkor NINCS, mert az sincs, ami van--hisz a semmi "van"-ni nem tud lenni!
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 02. 04:24 | Sorszám: 34
Önmagamnak ÉN(!) ÉN(!) és ÉN(!) MAGAM VAGYOK a "hitelesitő" intézet. És mint ilyen, KIVÁLÓ!
Az ellen sincs semmilyen kifogásom, ha más--akár senki--nem fogad el.Magammal viszont TÖKÉLETESEN ELÉGEDETT VAGYOK! Más meg NEM ÉRDEKEL. HITELES VAGYOK!!!! TÖKÉLETESEN.
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 03:43 | Sorszám: 33
Hiteles emberek, viszont, nincsnek!! "Hitelesítő Intézet" hiánya miatt!! ..
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 03:39 | Sorszám: 32
A semmi az van! Mindenhol, ahol a valami nincsen.
panda
  Válasz | 2018. augusztus 31. 22:43 | Sorszám: 31
++
http://www.youtube.com/watch?v=LPXK1xjq2dQ a vonók (is) járnak le meg föl .....
Devin Townsend Project - Canada ! Live Plovdiv (Blu-Ray)

++ Devin Townsend Project - Higher ! Live Plovdiv (Blu-Ray)
(music) http://www.youtube.com/watch?v=ONZq7xzCKd0 (sun)
++

panda
  Válasz | 2018. augusztus 31. 21:27 | Sorszám: 30
Semmi! http://www.youtube.com/watch?v=IEDzFLSKY-I
"Nem semmi..." :-D

( Győszött a Fidesz, és/de azt kell hogy mondjam: hál'istennek .. )

keresztkem
  Válasz | 2018. augusztus 29. 14:41 | Sorszám: 29
Hááát! A SEMMI VAN. VAGY PONTOSABBAN "AZ" LENNE, HA A SEMMI TUDNA LENNI...UGYE.
mpd
  Válasz | 2018. augusztus 28. 14:15 | Sorszám: 28
Na mivan?
keresztkem
  Válasz | 2018. augusztus 18. 16:55 | Sorszám: 27
Novák Katalin családügyi államtitkárt az EEMI-ben én hiteles embernek látom, ill. annak vélelmezem. Miért?
Mert póztalan, nem hatásvadász és egykedvű derűvel fogadja az Irányába is érkező, sokszor nemtelen, aljas, és gyanakvó bántásokat. Sőt legtöbbször csak mosolyog mindezeken és választalanúl hagyja az aljasságokat--amivel persze tudom, további dühöket, sunyi rágalmazó szándékokat gerjeszt, de nem törődek ezekkel.
Három gyermekes édesanya, hű feleség, szép nő--szerintem legalábbis. A Jóisten áldja és őrizze meg!
keresztkem
  Válasz | 2018. július 13. 06:04 | Sorszám: 26
"..A stresszt, amely a halálokok kilencven százalékában a fő faktor, egyedül a tízparancsolat betartása tudja igazán kezelni." (Dr. Csókay András)
Csókay András professzor számomra HITELES EMBER. Amit mond és ír-leír, annak ARANYFEDEZETE--megszenvedett-megélt SZELLEMI KINCS-- ÉRTÉKE VAN!!! Érdemes Őt meghallgatni, sőt: KÖVETNI. Aki hallgat Rá, JÓL JÁR! Tanúsítom--a legjobb indulattal és szándékkal.
VALAMENNYI ÁLTALAM EDDIG MEGISMERT "HITELES EMBER" KÖZÜL CSÓKAY A LEG-HITELESEBB!!!
panda
  Válasz | 2018. július 08. 22:11 | Sorszám: 25
https://www.csillagaszat.hu/hirek/kitoresben-a-c2017-s3-panstarrs-ustokos/

"Jäger becslése szerint a 4 ívperc átmérőjűnek látszó kóma mintegy 240 ezer kilométer
valódi átmérőjű, ami a Jupiter méretének mintegy kétszerese. A kóma zöld színe a főleg a kétatomos szénmolekulák fénysugárzásától ered, tehát a gázkóma jelentős része szénmolekulákból áll (egyébként a cián molekulák is zöldes-kék színt adnak egy üstökösnek, de a képen kétatomos szénmolekulák fénysugárzása dominál). Az üstökösök fényességkitörése vagy röviden kitörése ismert jelenség, aminek extrém formái is lehetnek, mint például a 17P/Holmes-üstökös emlékezetes 2007-es felfényesedése egészen a szabad szemmel is jól látható állapotig. A C/2017 S3 egy átlagosabb, 3-4 magnitúdós kitörést produkált, így csak kis távcsövekkel látható."

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola