Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Hiteles emberek (2. oldal)

A téma oldalai: 1  2  3 

Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hiteles emberek
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 05:46 | Sorszám: 37
A semmi is van!!
Hiába írsz nagybetűvel, az sem módosít semmit sem.
A valami az csak akkor semmi, hogyha nincs!!
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 05:42 | Sorszám: 36
Ez a topik nem az 'önmagadról' szól.
Bárki nevezheti magát hitelesnek, na de az senkit sem érdekel!
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 02. 04:27 | Sorszám: 35
Ami "VAN" az nem lehet "SEMMI". Ha "SEMMI" VAN--vagy lenne--akkor NINCS, mert az sincs, ami van--hisz a semmi "van"-ni nem tud lenni!
keresztkem
  Válasz | 2018. szeptember 02. 04:24 | Sorszám: 34
Önmagamnak ÉN(!) ÉN(!) és ÉN(!) MAGAM VAGYOK a "hitelesitő" intézet. És mint ilyen, KIVÁLÓ!
Az ellen sincs semmilyen kifogásom, ha más--akár senki--nem fogad el.Magammal viszont TÖKÉLETESEN ELÉGEDETT VAGYOK! Más meg NEM ÉRDEKEL. HITELES VAGYOK!!!! TÖKÉLETESEN.
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 03:43 | Sorszám: 33
Hiteles emberek, viszont, nincsnek!! "Hitelesítő Intézet" hiánya miatt!! ..
panda
  Válasz | 2018. szeptember 02. 03:39 | Sorszám: 32
A semmi az van! Mindenhol, ahol a valami nincsen.
panda
  Válasz | 2018. augusztus 31. 22:43 | Sorszám: 31
++
http://www.youtube.com/watch?v=LPXK1xjq2dQ a vonók (is) járnak le meg föl .....
Devin Townsend Project - Canada ! Live Plovdiv (Blu-Ray)

++ Devin Townsend Project - Higher ! Live Plovdiv (Blu-Ray)
(music) http://www.youtube.com/watch?v=ONZq7xzCKd0 (sun)
++

panda
  Válasz | 2018. augusztus 31. 21:27 | Sorszám: 30
Semmi! http://www.youtube.com/watch?v=IEDzFLSKY-I
"Nem semmi..." :-D

( Győszött a Fidesz, és/de azt kell hogy mondjam: hál'istennek .. )

keresztkem
  Válasz | 2018. augusztus 29. 14:41 | Sorszám: 29
Hááát! A SEMMI VAN. VAGY PONTOSABBAN "AZ" LENNE, HA A SEMMI TUDNA LENNI...UGYE.
mpd
  Válasz | 2018. augusztus 28. 14:15 | Sorszám: 28
Na mivan?
keresztkem
  Válasz | 2018. augusztus 18. 16:55 | Sorszám: 27
Novák Katalin családügyi államtitkárt az EEMI-ben én hiteles embernek látom, ill. annak vélelmezem. Miért?
Mert póztalan, nem hatásvadász és egykedvű derűvel fogadja az Irányába is érkező, sokszor nemtelen, aljas, és gyanakvó bántásokat. Sőt legtöbbször csak mosolyog mindezeken és választalanúl hagyja az aljasságokat--amivel persze tudom, további dühöket, sunyi rágalmazó szándékokat gerjeszt, de nem törődek ezekkel.
Három gyermekes édesanya, hű feleség, szép nő--szerintem legalábbis. A Jóisten áldja és őrizze meg!
keresztkem
  Válasz | 2018. július 13. 06:04 | Sorszám: 26
"..A stresszt, amely a halálokok kilencven százalékában a fő faktor, egyedül a tízparancsolat betartása tudja igazán kezelni." (Dr. Csókay András)
Csókay András professzor számomra HITELES EMBER. Amit mond és ír-leír, annak ARANYFEDEZETE--megszenvedett-megélt SZELLEMI KINCS-- ÉRTÉKE VAN!!! Érdemes Őt meghallgatni, sőt: KÖVETNI. Aki hallgat Rá, JÓL JÁR! Tanúsítom--a legjobb indulattal és szándékkal.
VALAMENNYI ÁLTALAM EDDIG MEGISMERT "HITELES EMBER" KÖZÜL CSÓKAY A LEG-HITELESEBB!!!
panda
  Válasz | 2018. július 08. 22:11 | Sorszám: 25
https://www.csillagaszat.hu/hirek/kitoresben-a-c2017-s3-panstarrs-ustokos/

"Jäger becslése szerint a 4 ívperc átmérőjűnek látszó kóma mintegy 240 ezer kilométer
valódi átmérőjű, ami a Jupiter méretének mintegy kétszerese. A kóma zöld színe a főleg a kétatomos szénmolekulák fénysugárzásától ered, tehát a gázkóma jelentős része szénmolekulákból áll (egyébként a cián molekulák is zöldes-kék színt adnak egy üstökösnek, de a képen kétatomos szénmolekulák fénysugárzása dominál). Az üstökösök fényességkitörése vagy röviden kitörése ismert jelenség, aminek extrém formái is lehetnek, mint például a 17P/Holmes-üstökös emlékezetes 2007-es felfényesedése egészen a szabad szemmel is jól látható állapotig. A C/2017 S3 egy átlagosabb, 3-4 magnitúdós kitörést produkált, így csak kis távcsövekkel látható."

panda
  Válasz | 2018. július 08. 12:11 | Sorszám: 24
keresztkem
  Válasz | 2018. július 08. 11:13 | Sorszám: 23
1.) Nem vagyok "tulaj".
2.) Ha "bezárják a fórumot"--be lesz zárva. Semmit nem tehetek ezellen sem, meg "mások" ellen sem.
3.) És mégegyszer írom, mert úgy tűnik, mintha nem "hatolt volna el az Ön tudatáig" válaszom leglényege: ÉN SENKIT INNEN KI NEM "ÚTÁLTAM" éS SENKIT INNEN EL NEM ÜLDÖZTEM--AMIVEL ÖN AZ ELŐZŐEKBEN ENGEM vádoL-t, az tehát nem áll fönn! Márcsak azért sem, mert ha akartam volna is ilyen galádságot művelni, akkor se tudtam volna azt, hogy hogyan kell csinálni! EZ NEKEM NAGYON LÉNYEGES, HOGY ISMERT LEGYEN,MERT EL NEM TUDOM KÉPZELNI AZT, HOGY MELYIK KISUJJÁBÓL TETSZETT KISZOPNI AZT, HOGY ÉN BÁRKIT IS ELÜLDÖZÖK INNEN?! HISZEN, PL.:
4.) "PANDA" LEVELEZŐTÁRS MÉLYSÉGESEN ÚTÁL SŐT GYŰLÖL ENGEM, mégis eszem ágában nincs és nem is volt soha az, amit Ön ír--még vele kapcsolatban SEM(!).
5.) Az persze igaz, hogy alkalmasint néha rendesen LEBASZOM őt, meg elküldöm az anyukájába, de ez NEM "AZ", amit Ön írt.
cibulka
  Válasz | 2018. július 08. 10:42 | Sorszám: 22
Hát további sok csevejt Önmagaddal,meg imátkoz, hogy ne zárják be a fórumot,hacsak nem Te vagy a tulaj!
Hali!
keresztkem
  Válasz | 2018. július 07. 14:25 | Sorszám: 21
Kedves Cibulka!
Még annyit hadd' jegyezzek meg, hogy olyannyira NEM ÜLDÖZÖK EL INNEN SENKIT, DE SENKIT, hogy AZT SE TUDOM, HOGY HOGY' KÉNE vagy HOGY LEHET-NE egy ilyen fórumról "elüldözni" bárkit is. Úgyhogy ha akarnám se tudnék "elüldözni" innét senki, de mint mondottam volt: NEM AKAROK ÉS NEM IS AKARTAM KORÁBBAN SEM ELÜLDÖZNI INNEN SOHA SENKIT. PERSZE. Lehet hogy a PUSZTA LÉTEM és megnyilatkozásmódom olyannyira irritál valakit vagy valakiket, hogy "MÁR AZT ELÜLDÖZŐ HATÁSUNAK" érzi vagy minősiti. De mint senki más, én sem tudok KIBÚJNI A bőrömből. ILYEN VAGYOK,ENGEM ILYENNEK KELL ELFOGADNIA BÁRKINEK.Aminthogy én is, jómagam is olyannak fogadok el bárkit, amilyen ő.
keresztkem
  Válasz | 2018. július 07. 14:10 | Sorszám: 20
Kérdésére a válaszaim:
1.) Engem valóban NEM(!) zavar--egy cseppet sem-- az, hogy jórészt egyedül irogatok, elmélkedgetek ITT. Mert egyébként óriási nagy családom van 2 okos, diplomás fiam, diplomás menyeim és 2+4=6 SZUPER ARANYOS UNOKÁM IS,akikkel van dolgom ölég--Istennek hála.
2.) NEM "ÜLDÖZÖK EL SENKI"-T --ÖNT SEM "ÜLDÖZTEM EL" SOHA--KORÁBBAN, SEM, MOST SEM.SŐT! ÖRÜLÖK NEKI, HA AKÁRKI IR IDE!!! "pandá"-val kicsit más a helyzet, de még neki is ÖRÖLÖK, MOMDOM MÉGEGYSZER: MÉG NEKI IS ÖRÜLÖK(!!!) Csak éppen nem hagyom, hogy hülyének nézzen: ő sem és bárki más...sem.
3.) Én ölég messze élek Szegedtől--ugyanis MISKOLCON élek 71 és fél éve-- a "Csillagtól" meg pláne "messze". Olyannyira, hogy börtönnek még a környékén se voltam soha, nem is tudom, belülről hogy néz ki egy börtön.
KIELÉGITŐEK A VÁLASZAIM?
cibulka
  Válasz | 2018. július 07. 11:44 | Sorszám: 19
Keresztkem!Nem zavar az ,hogy csak saját magaddal beszélgetsz és mindenkit elűldözöl?
Persze van aki csak ezt teheti,nem a szegedi csillagban vagy bentlakó?
keresztkem
  Válasz | 2018. július 07. 05:46 | Sorszám: 18
Nem "hányok" sehová, sem "be", sem "ki". Mert szerencsére kiváló az emésztőrendeszerem."Azt" csak ön szokott az örökös békétlenségeivel és sértegetéseivel--amelyet persze nem hagyok megtorlatlanúl.
panda
  Válasz | 2018. július 07. 01:53 | Sorszám: 17
Behányni mindenhová... Tényleg, OK.
'Keresztényi' viselkedés; ja.
keresztkem
  Válasz | 2018. június 30. 08:46 | Sorszám: 16
Hiteles ember volt számomra a korábbi Orbán kormányokban--főleg gazdasági-közgazdasági ügyekben--Csepreghy Nándor államtitkár úr. Meglepődve konstatáltam hogy a legújabb kormányban nincs benned--semmilyen szinten. Őszintén hiányolom és fájlalom világos szavát és gondolatait, s nehezen tudom elképzelni azt, miért nincs Rá szüksége a jelenlegi állam-vezetésnek.
keresztkem
  Válasz | 2018. május 23. 09:53 | Sorszám: 15
Szabó György a bükk-i "füvesember".

Szabó Gyuri bácsi, aki műveli és hirdeti a NAGYIGAZSÁGOT, miszerint: FŰBEN FÁBAN ORVOSSÁG VAN, a Miskolc közelében a Bükkben lévő Bükkszentkereszt községben él...többnyire. Azért csak "többnyire" mert, dacára annak, hogy már elmúlt 90 esztendős, nagyon aktivan dolgozik. Irányitja egyrészt az üzleteit, amelyből Budapesten van 2, Miskolcon ugyancsak 2, Debrecenben 1, Bükkszentkereszten is 1...stb. és irányitja azokat a munkatársait, akik Neki erdőn-mezőn, hegyeken-völgyeken, tavasszal-nyáron-ősszel és télen "bedolgoznak". Gyűjtik a gyűjteni való növényeket, füveket, gyógyhatású anyagokat-kivonatokat-teákat-esszenciákat. És persze azokat a munkatársait is irányitja, akik az üzleteit "vezetik" fenntartják, ott árúsitanak, tanácsokat adnak, gyógynövény árúval feltöltik azokat. És akkor még ehhez 'jön hozzá a "publicity" a médiaérdeklődések kieláégitése interjúk, riportok egyebek.
Nem könnyű 90 éven felűl, de hogy Ő, Gyuri bácsi mindezt valahogyan "győzi", az önmagában BIZONYTÉK a "bükki füvek" segitő hatására. És akkor még nem beszéltam egy szót sem arról, ami miatt ezt a h.sz.-t egyáltalán kiötlöttem: az Ellene, Szabó Gyuri bácsi ellen MEGINDULT "médiatámadásokról" a "tudományos Világ aljas ármánykodásairól", melyek főleg 'azóta erősödtek föl, amióta az "öreg" elég jelentős ÁLLAMI KITÜNTETÉST kapott--életműve okán. (MAJD KÉSŐBB!)

keresztkem
  Válasz | 2018. január 23. 08:45 | Sorszám: 14
No, akkor rendbe' vagyunk--MAGA HÓTTBAOM.
panda
  Válasz | 2018. január 23. 02:12 | Sorszám: 13
ejj, még ebbe a topikba is behánytál?...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola