Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Verseny

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Verseny
keresztkem
  Válasz | 2021. július 30. 09:26 | Sorszám: 19
KÜLÖNLEGES MAGYAR REKORD A 2020-AS TOKIO-I OLIMPIÁN.

Bár nem nyertek olimpiai bajnokságot, sőt, még érmet sem. két magyar teljesitményt maradandó emlékként őrzök majd a szívemben erről a 2021-ben rendezett 2020-as nyári olimpiai játékokról Tokio-ból.
1.) Cseh László a 200 m-es férfi vegyesúszásban 7. helyezést ért el úgy, hogy 36 éves már. Minden ellenfele 5-6 évvel fiatalabb Nála az az egyetlen is akit a 8-as döntőben legyőzött. Bravó Laci! EZ IGAZI SPORTEMBERI NAGYTELJESITMÉNY--AKKOR, AMIKOR MICHAEL PHELBS MEG CHAD LE CLOUD--KORÁBBI ELLENFELEI ÉS KORTÁRSAI--MÁR A HOLDBAN SINCSENEK.
2.) NEKEM SZUPER KEDVES ÚSZÓPÁROS A KAPÁS BOGLÁRKA-TELEGDY ÁDÁM JEGYESPÁR! BOGLÁRKA "CSAK" 4. LETT 200 M NŐI PILLANGÓN, ÁDÁM "CSAK" 5. 100 M. FÉRFI HÁTÚSZÁSBAN.
HŰSÉGBEN, SZORGALOMBAN, DERŰEBEN, KEDVESSÉGBEN.BTAVÓ BOGI ÉS ÁDÁM!

keresztkem
  Válasz | 2021. január 04. 14:01 | Sorszám: 18
"A mai adatok:
856 új, regisztrált fertőzött, újabb 93 halott.
Az aktív fertőzöttek száma 144 804, 5689 a gyógyultaké.
5667 (+48) koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 400 (-3) szorul lélegeztetőgépre."
Irja-közli "glens" fórumozótárs ma 2021.január 4-én a SÁRGA GONDOLÁN--onnan másoltam ide.
Tehát "ma reggelre" 'LETT(!) 93 halottunk magyar polgártárs halott. Persze 'idősebbek, betegek-alapbetegségekkel éltek szegények már régen...satöbbi..satöbbi.Béke poraikra!
De! Ugyan hány ember halt meg(???) mondjuk 2018.január 4-én reggelre? Vagy teszem azt 2012. január 4-én reggelre hány? Mert nyilván minden év január 4-én reggelre IS(!) meghal valahány ember e honban, és akkor is 'MEG ha nincs pandémia...ezt nyilván mondani sem kell.
De(!)-- szerintem --az igazán érdekes az lenne, ha azt tudnánk-megtudhatnók: ez a mai 93 halottunk hogy' "viszonyul" a BÁRMELYIK MÁSIK, korábbi ÉV-ben eltávozott január 4-i halottaink számához!
TEFU
  Válasz | 2018. május 07. 21:36 | Sorszám: 17
Tökkelütött majom, majompanda, vagy pandamajom. Szeretnél egy nagy vonót! Majd szólok Jónás úrnak a ligetből! Nyalogathatod!
panda
  Válasz | 2018. május 03. 04:45 | Sorszám: 16
Mija lófaust-ról beszélsz te szerencsétlen?? Tán, tele van Big Brother-el a közlekedés-iránytó kolbász csúcsa, vagy mi?? :rotfl:
panda
  Válasz | 2018. május 03. 04:41 | Sorszám: 15
Figyesz te kis okoska!... te egyáltalán nem figyeled h mit tartalmaz az általad oly nagyon óóókosan megválaszolt hozzászólásság??
Nem kéne előbb inkább gondolkodnod egy kicsinyét?? .... just about 10 secs
panda
  Válasz | 2018. május 03. 03:54 | Sorszám: 14
panda
  Válasz | 2018. május 03. 03:52 | Sorszám: 13
Ez hülyeség, ha másért nem is, már csak azért is, mert a hivatkozott hozzászólásnak semmi köze ahhoz amit te ide méltóztattál firkantani

Amúgy, az igaz h a diktatúrák szeretnek ""figyelni"",
s néha sikeresen is ... több millió ember lemészárlása árán ..

keresztkem
  Válasz | 2018. április 29. 05:35 | Sorszám: 12
Istennek hála, hogy Magyarországon NINCS(!)diktatúra! HÁLA Dr.Orbán Viktornak, az Ő NAGYSZERŰ rendszerének, gondolkozó-, és szervezőkészségének: ZSENIÁLIS POLITIZÁLÓKÉSZSÉGÉNEK! Isten óvja és vezesse Őt továbbra is és sokáig népünk-nemzetünk élén! No és persze az OKOS MAGYAR NÉP többsége(!) bölcsességének is köszönet és hála!
TEFU
  Válasz | 2018. április 28. 23:08 | Sorszám: 11
A diktatúrák kamerával figyelik a polgárokat, itt is, ott is!
SZABADSÁG ELVTÁRSAK!
panda
  Válasz | 2018. április 26. 01:38 | Sorszám: 10
http://888.hu/article-lmp-azaz-lehet-mas-a-pofon
panda
  Válasz | 2018. április 26. 01:37 | Sorszám: 9
"2018. április 25. 16:18
Fokozódik a nemzetközi helyzet az LMP-n belül, azaz feltehetően megindult a választási kudarc miatti belső leszámolás. Ennek a folyamatnak az egyik látványos jeleként nyilvánosságra került egy hangfelvétel arról a botrányos LMP-s etikai bizottsági ülésről, ahol Sallai R. Benedek és Hadházy Ákos között a tettlegességig fajult a nézeteltérés."
https://888.hu/article-lmp-azaz-lehet-mas-a-pofon
lehetmásapolitika
panda
  Válasz | 2018. január 31. 20:41 | Sorszám: 8
http://www.gibchess.com/round-8-2018
Hajrááááá, Richárd!!!
panda
  Válasz | 2017. július 03. 09:22 | Sorszám: 7
http://alitraveling.blog.hu/2014/09/25/kozlekedes_eszak-koreaban

alexander
  Válasz | 2012. május 20. 21:27 | Sorszám: 6
MA HALLOTTAM, HOGY AZ EU FÖLDTÁMOGTÁSÁNAK 90%-A TITKOS - NNYIT A NYILVÁNOSSÁGRÓL.
jÓ KIS BAGÁZS....
Rendes Kis
  Válasz | 2011. április 24. 22:52 | Sorszám: 5
Valóban nem szerencsés, ha valaki az élete óvása helyett zsűrizi a közlekedőket !
Javasolom, inkább beton virágvályúk fedezékéből pontozzad őket !

Szerintem a jutalmazó típusú rendőrök tevékenysége nyomán a büntető típusú rendőrök munkája meg kellene fogyatkozzon !

Gyöngy
  Válasz | 2011. április 24. 17:03 | Sorszám: 4
A rendszámot nincs időm nézni, még akkor sem, ha gondom van a járművel, inkább az életem óvásával törődöm átkelés közben .

(Úgy érzed, a rendőrök egyébként kifogyóban vannak a teendőikből ?)

Rendes Kis
  Válasz | 2011. április 24. 16:24 | Sorszám: 3
A rendőrségen belül létre kellene hozni egy "közlekedési zsűri" osztagot.
Ezek a városban cirkálnának és ha kiszúrnak 1 feltűnően szépen közlekedő valakit, annak jutalmat adnak !

Ezen felül, nyitnánk 1 ingyenes telefonszámot, ahova bárki SMS-ben beküldheti a szépen közlekedők rendszámát.
A legtöbb szavazatot kapó soffőr kapná a közönségdíjat !

Gyöngy
  Válasz | 2011. április 23. 18:11 | Sorszám: 2
Nem inkább empátia-versenyt kéne meghirdetni, ha már közlekedsről van szó ?
Rendes Kis
  Válasz | 2011. április 23. 16:25 | Sorszám: 1
+szóköz
Rendes Kis
  Válasz | 2011. április 23. 16:24 | Sorszám: 0
Gyerekkorunkban azon versenyeztünk a húgommal, hogy melyikünk eszi meg hamarabb az elé tett ételt.
A szüleink nem tiltották, hogy versenyezzünk, sőt bíztattak ... azzal a módosító javaslattal, hogy ne az evés sebessége, hanem szépsége legyen a verseny tárgya ...

Szerintem ezt a közlekedésben is meglehetne, sőt kellene valósítani:
Az utca igenis legyen versenypálya: közlekedési szépségverseny helyszíne !

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola