Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lampert szerint mi csak aprocska nep voltunk!!!

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lampert szerint mi csak aprocska nep voltunk!!!
Henry
  Válasz | 2005. augusztus 20. 20:59 | Sorszám: 11
Tudod testver mikor egy ember valahova el akarja magat helyezni a tortenelembe, akkor nyissa ki a jo cselekves ajtajat mert a rossz a a pandora szelencejeben landol,ala Ritter ))
Cakpakk
  Válasz | 2005. augusztus 20. 20:51 | Sorszám: 10
Henry
  Válasz | 2005. augusztus 20. 20:48 | Sorszám: 9
Nekem mi a problemam vele elmondom!!!Beszeltem vele es zavar hogy nem tudja a magyar tortenelmet!!Nehanyan voltunk meg ott,es akkor a beszelgetes utan azt mondtak,Bandi csak Te beszeltel..En egy kis nulla emigrans )Szerintem fontos hogy a balzsamozott kez eletutjat jarjuk vegig eleteben es halala utan..Kuncze urnak a bebalzsamazott minifuttyere a kutya sem lesz kivancsi meg egy ev mulva sem nem ezer evg mulva!!!
Cakpakk
  Válasz | 2005. augusztus 20. 20:42 | Sorszám: 8
Ezt mikor mondta ez az idióta, ma? Mert akkor asszem, csattanós választ kapott az uj köztársasági elnöktöl. Szerintem egész jó beszédet mondott. SZENT Istvánt és SZENT Gellértet nyomatékosan és sokszor hangsúlyozva, kitérve rá, hogy jelenleg sem kell "kicsinek" lenni...
Nahhh ha "csak" ennyire lesz liberális akkor sztem nem lesz vele gond. Föleg, ha megtanulja, hogy ne gesztikuláljon beszéd közben, mert zavaró.
Henry
  Válasz | 2005. augusztus 20. 20:08 | Sorszám: 7
Dick man!!Kuncze Gabor Szent Istvanra emlekezett!!Na egy rosz iz hagyta el a torkomat boffenet formajaban,hogy mar ok is a mi kiralyunkrol,emlekeznek,amikor nemreg a szentjobb meg csak egy aszott mumuia lefittyedt csontkeze volt,es azt a dunaba kene vagni!!Lam lakm ahogy olvad a tabor ,ugy nol a katekizmus es a tortenelem fele fordulas iranynak a dolesszoge ))
Henry
  Válasz | 2005. augusztus 20. 20:01 | Sorszám: 6
Igen mi mindenutt latni fogjuk ott mert el kell feledtetni a patkany ferje edes kis vokaljat a,a Kulcsar ugyben,ahol ugye ok nincsenek bent,csak a mocskos Orbanista Fidesznyikov Fasisztakok oket belekevertek!!Egesz biztos vagyok benne hogy dagadt Lamperthne hanyasanak buze meg mindig a Koran sokszori elismetlesere osztokoli a szerencsetlen tuareg utcaseprot a nema ibizai tajakon (
Henry
  Válasz | 2005. augusztus 20. 19:57 | Sorszám: 5
Adva van egy fizimiskailag eleg ortopedul megaldott holgy aki a baloldalon felfutott a lepcso madsodik fokara!!Aztan ki akarja noni magat anyagilag,a bunko buta ferje mellett belekeveredik az ibizai koktelok penetrans spanyol izeiben,majd a bukta utan politikusi attitudokkel bombazza kisse nagyra nott toggyeit ugy gorillassan,majd bejelenti hogy olyan aprocska nepkent jottunk ossze hogy a huvelyk Matyi is nagy leptekkel elhaladt felettunk kinaissan bordazzott budos dorgojaban (Fuj ((
alexander
  Válasz | 2005. augusztus 20. 19:55 | Sorszám: 4
A minapi Dohány utcai zsinagógában rendezett klezsmer koncerten láthattuk őt, hála a tv -nek, amint egyik szemével negédesen a kamerát leste, kezével édesen mutatta a taktust, együtt visitva a klarinéttel...amig férjem uram alkoholizált barátaival...
Turul
  Válasz | 2005. augusztus 20. 19:53 | Sorszám: 3
Igen, Lumpen Mónit nemcsak az esze(hiánya) miatt nem szeretjük....
Henry
  Válasz | 2005. augusztus 20. 19:48 | Sorszám: 2
A sara mar eleg hisz felpuffasztott testenek minden zegebol zugabol dol a az ibizai kokteloktol megcefresedett sar,vagy szar kinek hogy tetszik ((
Turul
  Válasz | 2005. augusztus 20. 19:45 | Sorszám: 1
Szerencsétlen némber!

Nem elég a sara?

Henry
  Válasz | 2005. augusztus 20. 19:32 | Sorszám: 0
Hat hamar megnottunk hogy Europa retteget nepe voltunk nehanyszor az evszazad viharaiban!!!Hogyan mondhat ilyet egy ibizai partikrol elvazsarolt idiota belugyer!!Ha mi aprocskak voltunk mondjuk ugy a kal;andozasok idejen akkor a Charle Magne birodalom miert olvadt a magyar szablya alatt??Aha mar hallom!!OPk meg aprocskabbak voltak!!!Na az ilyen belugyereket el kell tanacsolni nemzetunk nepunk tortenelmunk tolmacsolasatol!!Vagy a MASZOP-nak a nagy unnepen csak egy zero tortenelem tudassal rendelkezo nagyvalagu pszihopata jutott???Szomoru ((

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola