Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » BÁNÓ és a CIMER....

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: BÁNÓ és a CIMER....
kyu
  Válasz | 2004. május 10. 11:50 | Sorszám: 16
Nem tudom nem szóvá tenni... Helyesírás! (És nem a nyilvánvaló elütésekre gondolok.)
Hamár magyarkodunk...

Egyébként meg valaki homályosítson végre fel, hogy a topiknyitónak mitől is támadt rohama? Mit mondott muszteres Bánó eftárs?

Ritter
  Válasz | 2004. május 10. 10:34 | Sorszám: 15
Minek minek!!Hogy Borharisnya elvezkedni tudjon... )Neki9 nagyon fontos hogy a kukasaga latato is legyen
Ritter
  Válasz | 2004. május 10. 10:34 | Sorszám: 14
Minek minek!!Hogy Borharisnya elvezkedni tudjon... )Neki9 nagyon fontos hogy a kukasaga latato is legyen
Mercurius
  Válasz | 2004. május 10. 08:29 | Sorszám: 13
Az Patrubány magánügye. Ha lobby leveleit nézed, akkkor látod,hogy nem vitakoznak, hanem teszznek a magyarság ügyéért, amit lehet.
csippi
  Válasz | 2004. május 10. 08:26 | Sorszám: 12
Nem láttam. Bocsi. Én pl. a kanadai magyarokról beszélek. Az ottani magyarság pl. nagyon megosztott. Úgy hallottam, hogy a Magyar Házban is mennek a széthúzások.
Mercurius
  Válasz | 2004. május 10. 08:21 | Sorszám: 11
"a haza, a magyarság szeretetéről beszélni, miközben az ottnai kis közösségben sincs meg az összefogás..."

Megvan az összefogás. Ezért nyitottam topicot a Magyar Lobby hírleveleiből.

csippi
  Válasz | 2004. május 10. 08:05 | Sorszám: 10
De miért Ott? Miért nem Itt? Azaz vajon, ha itthon élne szintén ilyen fontos lenne?
Erről nekem mindig az jut az eszembe, hogy egy anyának mindig az a legjobb gyermeke, amelyik távol van. Na igen messziről szeretni a legegyszerűbb dolog
Tény, hogy a magyarok itthon nem öltöznek piros-fehér-zöld zászlókba, címeres ruhákba... de vajon mi a becsülendőbb? Itt élni, küzdeni a mindennapokkal (dolgozni, adózni, befektetni stb.) vagy távolról hazafinak lenni,más országot (és magát) gazdagítva a haza, a magyarság szeretetéről beszélni, miközben az ottnai kis közösségben sincs meg az összefogás...
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. május 10. 07:21 | Sorszám: 9
Valaki elárulná, hogy miért e topik?
Bőrharisnya
  Válasz | 2004. május 09. 23:36 | Sorszám: 8
Ezt már többször elsütötted.
Bőrharisnya
  Válasz | 2004. május 09. 23:35 | Sorszám: 7
Szarok én a te canadádra!
Ritter
  Válasz | 2004. május 09. 23:16 | Sorszám: 6
Olyan mint Te Canadaban te kapcabetyar )
Bőrharisnya
  Válasz | 2004. május 09. 18:43 | Sorszám: 5
Olyan is az a "magyarság"!
MarcoP
  Válasz | 2004. május 09. 16:46 | Sorszám: 4
Nemcsak Bánó, hanem az egész nemzetellenes labanc, internacionalista banda gyűlöli a nemzeti jelképeket, a címert, a Himnuszt, a Szent Koronát, a nemzeti zászlót, mindent.

Nem véletlen, hogy rögtön letakarták a magyar szineket a határállomásokon, ahogy beléptünk az EU-ba. Aztán nagy csalódással voltak kénytelenek tudomásul venni, hogy ez a mucsai Magyarország azért még mégsem szünt meg.

Ennek a gyűlöletnek a része, a Schmitt ellen inditott kampány is, mert (micsoda szörnyüség!) címeres melegítőben mert fényképezkedni.
Csoda, hogy azért nem támadják még, hogy olimpiai aranyérmet mert nyerni ennek a mucsai országnak!

De sebaj! Miénk a Szent Korona, övék az Időkerék. Legyenek boldogok vele!

alias3t
  Válasz | 2004. május 09. 13:41 | Sorszám: 3
Off
Ha lenne Mercurius-díj, arra most nyugodtan pályázhatnál...
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. május 09. 13:34 | Sorszám: 2
Mi történt?
Ritter
  Válasz | 2004. május 09. 13:24 | Sorszám: 1
Nindenkit el kell taposni aki a szimbolumokat meggyalazza...Az USA-ban eltemben megfigyeltem,hogy minden magyar nagyon ad a szimbolumokra..Nemelyik lakasa ugy nezett ki mint egy matyo muzeum,a kocsikon mindenkinek ott a magyar cimer,a nyakukban az arany magyar cimer magyar zaszlo rubin smaragd es gyemantbol,nekem is van..Egyszoval nekik ott nagyon fontos..
merges
  Válasz | 2004. május 09. 13:19 | Sorszám: 0
Mindig akadnak kis hazánkban "kiváló hazafiak"!! Pl. ez a BÁNÓ figura,...Átuszta a vöröstenger hullámait ugy kényelmessen, és most partra velette szerencséjére a gyugati áromlat.Határtalan örömében szemetütütt neki hogy itt ezen a parton ahova kivetették a hullámok, magyarok élnek,és ennek a népnek vannak szimbóliomai,CIMERE is, ÉS EZT TALÁLTA KIFOGÁSOLHATÓNAK mert ehhez 1000-év tardicioja kötödik.Ez kissé több is ennek a népnek,a szimbolumnál,ez egy összetertó erö, és mi magyarok mindig titelettel tekintünk,a CIERÜNKRE mert ezzel tartozunk öseinknek és magunknak.TISZTELET bánó ÚR SZIVESKEDJÉK EZT TUDOMÁSUL VENNI.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola