Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Örök-élet-eszmény

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Örök-élet-eszmény
SenKyse
  Válasz | 2009. február 23. 09:21 | Sorszám: 37
Nem kell ez. Ne játszd a hülyét, hogy nem érted, miről írtam.
És ne hidd, hogy más nem érti, hogy épp te csúsztatsz, kened el a lényeget. Ez a te kiválasztottságod, hivatásod, úgy látszik. Kár és sajnálatos.
*
Az emberben benne van minden állat, növény, ásvány, minden, mi létesült, benn is megtalálható. A „rokonságot” az tagadja meg, aki nem akar erről tudni.
* http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=z_get_topic&f=2&t=009726&m=000217
*
Meg az tagadja meg a másik emberállatot, beszédes állatot, asszonyállatot- (választhatsz, mindegyiket vállalom) - aki mikor testvéremnek nevezem, szidja az anyámat.
Ez még abban a naiv időben volt, mikor megpróbáltam vitába szállni veled, mert úgy láttam, szomorú és igaztalan a világképed. Párszor a sínre küldtél- "hogy értsem meg mi a valóság", azután úgy látszik elfogyott a türelmed.

Elhiszem, hogy nem emlékszel erre, én viszont igen, és különleges kivételt tettem, hogy szólok hozzád ezek után, de brutális volt itt a #12-es hozzászólásod.
és természetesen az is mindeki előtt világos lehet, hogy én váltottam ki, nem szentistvánjobb 2004-es bejegyzése

*

Előzmény: 35
onogur
  Válasz | 2009. február 23. 01:19 | Sorszám: 36
Na az ilyen "az állat nem szabad és ártatlan" szövegektől én is lekaparom a tapétát a plafonról.
Előzmény: 35

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola