Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Hagyományos istenhit, vagy ateizmus?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hagyományos istenhit, vagy ateizmus?
gyaloggos
  Válasz | 2006. január 13. 10:11 | Sorszám: 40
Igen.

13 szint: a legfelső, vagy Isteni

alatta 7 nem fizikai

ez alatt 5 fizikai

Én az 5 fizikainak is az alján vagyok, valahol!

Csak azt nem tudom, hogyan lehettem ennyire hülye, hogy idáig süllyedtem?

Előzmény: 37
greeny
  Válasz | 2006. január 12. 23:28 | Sorszám: 38
Nem tudom szoktátok-e olvasni Klaus maestro topicjait, merha nem nemtom mér piszkítotok bele, ha meg ja, akkor biztos hogy sikerül felfogni?

Egyik hozzátartozóm érzékelte ezt az izének nevezett asztrálutazást, bár akkor még élt. Úgyhogy gondolom halálközeli élménynek kellene nevezni a jelenséget, függetlenül attól, hogy hányszor volt benne része, hiszen mindről be tudott számolni még életében. Amiről meg már nem, azt egy falubéli asszonka közvetítette, mint médium, de bizonyára ennek is meglehet a magyarázata. Viszont ki van zárva minden trükk, akkorra a nagyi már el volt hamvasztva, ceremónia elvégezve lélek, szellem elküldve nyugvóhelyére.

Ennek ellenére persze semmi sem biztos, csak az hogy én inkább azt a Földön megvalósulós, életemben Nirvánát elérős, most és rögtön 72 szüzes Talmudos vallási hűségért cserébe családi jólétes verziót választanám ha holnapra sikerül újjászületnem és feltéve hogy egyetértetek velem ami egyben azt is jelentené, hogy ezzel nem lógok ki a e tudós társaság soraiból. Köszi.

U.i.:
az a médiumos sztori elismerem kilóg a történetemből, de legalább van még min elfilózni.

Előzmény: 37

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola