Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Lelki jelenségek, elváltozások

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lelki jelenségek, elváltozások
A. E.
  Válasz | 2009. december 08. 00:13 | Sorszám: 652
Jó már értem, gyerekem, mi a problémád.
Rá se ránts, más is gépel mellé... Nyilvánvalóan szokás szerint gyorsabban gépeltem mint kellett volna. Nagy ügy.

Az igaza nem volt, alatt azt értem - ha érdekel a kötekedéseden kívül a véleményem is -, hogy nem hazudott természetesen, de nem volt túl meggyőző, az állításai semmitmondóak voltak, nem jött át mit akar, mit tud bizonyítani, mi a célja... Nem tudta előadni az igazát, a véleményét - emellet én nem is hiszem, hogy alapvetően ezekben a dolgokban igaza lett volna. Arra kellett volna rámenjen, hogy van a közbeszédnek egy alapkritériuma, amit be kell tartani - s bár nem gondolja, hogy személy szerint félnie kéne Tomcattől, de sokan tesznek rasszista-antiszemita megjegyzéseket, ami őt bántja, ugyanakkor nem érez minden véleményformálást rasszizmusnak, ami egy rasszal kapcsolatos és nem pozitív. Vagy ilyesmi.

Míg a kis pufi Tomcat elég keményen mondta a magáét és a közönsége szerintem mindegyiknél érezte, hogy na most jól megmondta. Ott hibázott, hogy szinte lehülyézett egy nála sokkalta értelmesebb embert, aki tudtommal két tudományterületen is kimagasló teljesítményt nyújt. Nem fikázásban - mint a nevetséges "droidzóna" írója. Ott hibázott, hogy nagyon bunkón viselkedett a többi emberrel. Amire nem adott okot a többi ember. Egy ostoba felfuvalkodott kis pukkancs. Mellesleg a tevékenysége mögött néha már az ember ott sejtheti, hogy őt is irányítják valahonnan, annyi "jópofaságot" művelt már. Bajkeverő.

Előzmény: 650

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola