Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Lelki jelenségek, elváltozások

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lelki jelenségek, elváltozások
Auróra
  Válasz | 2012. április 21. 10:59 | Sorszám: 1627
" Aztán elkövette a hibát, hogy megérdeklődte, a hallgatás szélén táncoló és megtámadott Klubrádió munkatársai mennyit keresnek... Le lett gyalulva"

Betelefonálós műsorhoz felkészültség kell,pláne ha ellenséges helyen szólalsz meg. Én egyszer telefonáltam be klubrádióba- szót is kaptam-, igaz csak Kocsi Ilonánál.
Előtte éppen a 2006-s tömeget csürhézte valaki. Icuka legnagyobb hallgatása mellett...Én remekül szórakoztam, mert az indulatom a beszélgetés végére átragadt a műsorvezetőre és remélem a sok vén, szenilis törzshallgató közül páran infarktust kaptak. Nem könnyű műfaj ám a betelefonálás, pláne ha profi és ellenséges a műsorvezető.Bolgár Gyuri hótbiztosan lenyomna...

Az ATV-be kétszer telefonáltam be, mindkétszer a Gréczy volt. A személyes ismeretségből fakadóan kvázi normál hangnemben beszéltünk, gazdaságról, és hát Zsóti nem lett nagyon boldog, hogy régi ismerőse, egykori kebelbéli jóbarátja, ennyi közös Fradi meccsel a hátunk mögött, sok év után felhívta...

Előzmény: 1625
Gyöngy
  Válasz | 2012. április 21. 07:09 | Sorszám: 1626
Kb. ennyi várható bolgárúrtól, meg a bolgárisoktól . Én csak azt nem értem, miért nem áll ki Orbán, hallható szóval a legnagyobb nyilvánosság elé Parragh úr tényeivel, tapasztalataival? Vele Parragh nem osztja meg?
Előzmény: 1625

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola