Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » +1 éjjeli menedékhely

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: +1 éjjeli menedékhely
kaleb
  Válasz | 2002. december 24. 19:03 | Sorszám: 22
Azt, hogy semmire nem tartották, nem mondanám. Én még ma sem olvastam, de a híre elért hozzám. Olyan emberek, mint Esterházy nagy megbecsüléssel beszéltek róla, meg irodalomértő ismerőseim is, még jóval a díj előtt.

Kertésztől én tanulmányokat olvastam, és nem is mindig tetszettek. Ha elolvasom a könyvet, majd akkor lesz önálló véleményem róla. De ebben a tekintetben Döbrenteiék sem állnak jobban, ha jól hallom.

Hallom. Az adást nem láttam, és bármennyire hiszek hallomásoknak, azért ez nem ugyanaz. Szívesen megnézném vagy elolvasnám pótlólag. Szerinted van rá mód valahol?

Ami Kertész magyargyűlöletét illeti, én ebben nem hiszek. AHányszor hallottam, mást éreztem ki szavaiból. Mint író természetesen saját szempontjából ír. Ez esetenként bántó is lehet egyeseknek. De az ő szempontjából és ezekről a témákról nem könnyű úgy írni, hogy az senkinek ne legyen bántó. Ha őt olvasod, arra vagy kiváncsi, hogy az ő szempontjából milyennek látszik a világ. Így van?

Előzmény: 21

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola