Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Hatmilliárdos állami hitel a tv2 magántévének?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hatmilliárdos állami hitel a tv2 magántévének?
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2003. március 12. 13:00 | Sorszám: 15
A 27-et én se keveslem, de mondják az okosok, hogy ez nem túl sok, főleg az éhenhaláshoz elég. Amúgy szerintem elég a 27 ezer, hogy eltartson egy lapot, akkor viszont visszább kell venni a kiadásokat. Olcsóbb papír, kevesebb álandó munkatárs, kevesebb fizetéssel, juttatásokkal s főleg zsíros fizetésű kurátorok nélkül! (Egyébként ez a 27 lehet nincs 27.)

A Demokrata lényegében saját lábán megáll, biztos átlagos 60 ezres olvasótábora van. Nekik miért sikerült? S miért nem épített a TTFKA a meglévő sajtótermékekre? Miért kellett egy Fidesz-lapot létrehozni, amit még a Fidesz se olvas?

A legtöbb lap talán hagyományosan jelen van a piacon és ezért életképes (nem hiszem, hogy különösebb tőkeinjekció kellett volna 90 előtt egy lapnak a beindításához, különösen, hogy minden lapnak "funkciója" volt), de az is lehet, hogy nem is ezek a lapok a legolvasottabbak és a legstabilabbak. A folyóiratpiac lényegében csak új piaci alapon létrejött lapokból áll. A politikai szegmens van igazán bajban. Az emberek nem olvasnak szívesen politikai lapokat, mert nem érzik hitelesnek egyiket se. A színvonalat meg hagyjuk...

A véleménylapoknak amúgy se szokott nagy keletje lenni szerintem(?). Ha már olvasgatni akarnak, akkor ott a HVG (110 ezer pld.), vastag és sok minden van benne. Napilapnak meg ott az egyébként tartalmas ballib Népszabadság meg persze a bulvárlapok.

Előzmény: 12

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola