Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Pulitzer-díjasok: szégyen???

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Pulitzer-díjasok: szégyen???
oeruelt
  Válasz | 2005. április 03. 22:09 | Sorszám: 56
Hozzászólásodnak elfogadom azt a részét, amiben arról írsz, hogy Tóta feltehetőleg nem lát bizonyos dolgokat (vagy nem képes átérezni) úgy, mint egy hívő. De te pedig ne veszítsd szem elől a tényt, hogy Tóta feltehetőleg nem is az, ennek ellenére nyilván véleménye lehet a világ történéseiről, és ezt a véleményt közzé is teheti. Ő a pápát - tisztsége ellenére - egy haldokló öregembernek látta, akinek az életéből (vagy inkább halálából) az a fajta részvét, amit a család nyújthat, hiányzik, ellenben ott sertepertél körülötte a média és az egyházi gépezet - hatalom - serege. Tóta nem nekrológnak szánta az írást - szerintem -, inkább csak egy olyan kósza impressziónak, amit a pápa halála váltott ki belőle. Ez "egy x. vélemény", ahogy írtad. Én nem éreztem, hogy a pápát támadta volna vagy ilyesmi...
Tabuk dolgában (mikor, mit "illik" írni, mondani valamivel vagy valakivel kapcsolatban) elég nehéz dűlőre jutni, szerintem csak ez a vita tárgya köztünk.
Előzmény: 52

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola