Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A British Airways lett a legjobb légitársaság???

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A British Airways lett a legjobb légitársaság???
Tiborc
  Válasz | 2004. március 23. 07:31 | Sorszám: 97
Köszönöm a lerázott macskatappancs ékeket!

„viszont elég tudományos publikációt láttam ahhoz (sőt egyet-kettőt magam is elkövettem!), hogy pontosan meg tudjam ítélni, mi minősül hasznos, s mi minősül haszontalan információnak
és ha már kongresszusi előadás: olyanból is ment már át néhány a tappancsaim között, úgyhogy azokról is van némi fogalmam, hogy azokban min van a hangsúly az írott publikációhoz képest
namármost egyikben sem a másutt is fellelhető, unalomig ismert adatokon van a hangsúly, hanem az új összefüggéseken, meglátásokon
nnna, mondjál már valami újat, lécciléccilécci”

Szóval kedves Culi macskám tappancsának ékessége!

„másutt is fellelhető, unalomig ismert adatokon”
Érdekes, asztaltársam tappancsa tele van ilyen adatokkal?
Nekem új volt, és bizony hálás vagyok azoknak, akik összehordták, mert én nem találtam volna el ezekre a helyekre. <Kapcsolat nélküli munka>
Vannak következtetéseim, ezeket összeírom, ellenőrzöm, ha érdemes, közzéteszem.

Ami érdemi megszólalás lett volna:
- én nem bojkottálom, mert nem utaztam velük. A legjobb légitársaság címük sem érdekel.
- Helyes lett volna a tévedésre rámutatni, idézem:

Fortissimo Válasz | 2004. március 21. 23:26 | Sorszám: 53
tehát: bojkottra fel! Tuboly József, a British Airways kereskedelmi és marketing igazgatója....miért nem sárgalapot adott DKnak??ahogy a szabályzatuk előirja??miért nem alkalmazták eddig ?? (1998 óta??)”

Bocsánat, ahogyan értettem, a sárga lapot a kapitány adhatja, Ő szállíthat le utasokat.
Élet és halál ura ott fent, nem vitatom ezen jogát.
Visszaélés esetén viszont felelősséggel tartozik cselekedeteiért.
Egy tisztességes ország tisztességes külügyminisztériuma lépne állampolgára érdekében, és nem engedné be az országba belépni a pilótát.
Szerencséje van, ez nem az az ország.
Tiborc

Előzmény: 83

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola