Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Orbánt támadókügynökök? bűnözők?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Orbánt támadókügynökök? bűnözők?
iszalag
  Válasz | 2005. július 12. 10:39 | Sorszám: 134
az Orbán Viktort levadászni próbáló fúvadász, alig tudta elkerülni a börtönt.."hatrendbeli közokirathamisítás és más bűncselekmények" miatt

Málnafaló 2005.07.12 09:17:45 (65)

Idézet:
Molnár: a Fidesz félelemkeltő célzattal (sic! )))) indított politikai támadást
2005. július 11. 16:46

A politikus cáfolta a Magyar Nemzetnek azon állítását, hogy a kft. vezetőjeként közvetlenül pénzt vett volna át bárkitől. „Nyilván vettek fel előleget, foglalót a kollégák(sic!), ez nem az én reszortom volt" - mondta. A képviselő tájékoztatást adott arról, hogy a kft. ügyvezetőjeként(sic! ) az 1992-ben történtek miatt 1997-ben a bíróság - 4-5 év vizsgálódás után - pénzbüntetésről intézkedett. "Az összeget befizettem, és azóta igyekszem elfelejteni a történteket. Az ügy tanulsága miatt elvégeztem a közgazdaságtudományi egyetemet és jogi szakoklevelet is szereztem, hogy később ilyen szakmai tévedéseket ne követhessek el" - tette hozzá.

Molnár László közölte: nem mond le bizottsági elnöki posztjáról, hiszen bár korábban szakmailag tévedett, a történtek nem a saját anyagi gyarapodását szolgálták – számol be a hirado.hu a távirati iroda nyomán.

---------------

)))))))))))))))))))))))))))))))))))
És ez a "fővadász"... )))

Ráadásul már az is cáfolhatatlan tény , hogy Molnár László, az Orbán-ellenes "fővadász" még tegnap, lebukása után is hazudott...
Lásd Index cikkét, ahol csupán a számviteli fegyelem megsértével igyekszik bagatellizálni az ügyet, miközben:

A Békés Megyei Bíróság egy másik, másodfokon hozott, jogerős ítéletében, 1999. február 1-jén hat- rendbeli közokirat-hamisítás és más bűncselekmények miatt a Molnár László ellen első fokon hozott börtönbüntetést 300 ezer forint pénzbüntetésre enyhítette..


Ez azért másképp szól, nem?
Vagyis a parlamenti MSZP-s vizsgálóbizottság elnöke nem elég hogy ezeket elkövette (és éphogy a börtönt is megúszta), hanem a mai napig hazudik mint a vízfolyás...
Ráadásul ilyen amatőr módon,úgy hogy órák alatt ezzel is bebukott
...


http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126695&la=45791465
Előzmény: 132
iszalag
  Válasz | 2005. július 12. 10:34 | Sorszám: 133
kösz!
Előzmény: 132

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola