Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
kaleb
  Válasz | 2006. október 15. 21:37 | Sorszám: 13
Nem végeztem, ezért kérdem. Hátha más tudja a választ.

Azt se tudom, tipikusan hol veszik a zászlóikat. Rendes zászlós boltokban kapható? Vagy SZkítia és hasonló helyeken? Ebből lehet talán kötődésükre következtetni? Tényleg nem tudom a választ, pedig ez egy olyan kérdés, ami lényeges. Nem is tudom, hogy kéne odamennem egy ilyen úrhoz, mit kéne kérdeznem pontosan, hogy megfelelő választ kapjak. Könnyebb helyzetben van az, aki ismer ilyen embereket, vagy esetleg már beszélt velük erről.

Nekem lehet több verzióm is, de egyáltalán nem biztos, hogy megfelel a valóságnak. Az sem egészen biztos, hogy ez egy csoport. Biztos vannak köztük olyanok, akik hungaristaként definiálják magukat, akik a Magyar Szigeten, vagy a Vér és Becsület keretében nevelődtek és találkoztak ezzel a jelképpel, de lehetnek olyanok is, akik egész más kötődésüek. Ez empirikus kérdés, csak úgy lehet megválaszolni, ha megkérdezed őket.

Előzmény: 11

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola