Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
gajo
  Válasz | 2006. október 21. 22:51 | Sorszám: 161


"Horn Miklós 14 éves volt 44-ben. Nem tudom, milyen élményeket hoz fel belöle az árpádsávos zászló. Nem éltem, nem tudom megmondani.

Látszólag nincs igaza, de az emlékezés és a trauma furcsa dolog."

Vajon a Rákosi címeres zászló, milyen élményeket hozhat a felszínre?

Akkor a mostani zászlónk kemény, kommunista zászló?

Előzmény: 96
onogur
  Válasz | 2006. október 20. 11:51 | Sorszám: 124
"Horn Miklós 14 éves volt 44-ben."

Nebakker!
Csak nem a militáns szadeszkretén Horn Gábor faterja?
Mert az is Horn Miklós és az is 1930-ban született!

Előzmény: 96
HAME
  Válasz | 2006. október 20. 10:03 | Sorszám: 112
Jó kalebom 2 eset lehetséges:

1. Horn Miklósnak 76 éves korára kissé lágyulni kezdett az agya. Nem törvényszerű ebben a korban, de nem is ritka.
2. Ahogy azt néhány éve valamelyik tévés üdvöske mondotta volt, megfelelő összegért az ember haja még korpásodni is elkezd.
3. Horn Miklós a büdös életben nem foglalkozott zászlókkal, de ha annyi hozzáértő (kolléga) mondja, hogy ez a zászló az a zászló, akkor biztos úgy is van.

Előzmény: 96
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 20. 05:30 | Sorszám: 106
Kedves kaleb!

Persze, hogy nincs igaza! Tudod, hogy hány ember fülének hangzik rettentő rosszul az Internacionálé? A demokratikusnak és magyarnak mondott MSZP meg azt énekli a kongresszusain. Ez még külön röhejes is, mert Magyarország kőgazdagjai gyűlnek össze ott.

Ha jól tudom, a sarló és a kalapács szintén az önkényuralmi jelképek közé tartoznak. Mégsem beszélném le róla vendéglátómat, hogy sarlóval vágja a füvet a telkén, ha ehhez van gusztusa, és arra sem akarnám rábírni, hogy a szöget a teraszon ne kalapáccsal, hanem széklábbal verje be.

Ami meg az ide-oda küldözgetést illeti: sehol a világon nem divat, hogy a miniszterelnök a saját állampolgárait küldözgesse kifelé az országukból - nálunk, ha még emlékszel, ez is megesett. Ehhez képest nemszadista konfliktusból kivezető "iránymutatása" bizony szelíd unszolás. Egyébként pont az indexen magyarázták nekem meg annak idején, hogy voltaképpen mekkora szerencse, hogy el lehet innét menni . Magyarország nem Kolumbuszra és missszionáriusokra váró rézbőrűek gyülekezete, nem kell itt fehér embert játszani a "haladó gondolkodásúaknak".

Előzmény: 96
szalma
  Válasz | 2006. október 20. 05:01 | Sorszám: 105
Kaleb!
Mi a fenének mosdatod itt a komcsi hazudozókat?

Te magad is láthattad itt pár hozzászólással lejjebb, hogy hogy néz ki a nyilas zászló és hogyan az Árpád-sávos.
Teljesen egyértelműen különböznek.

Akkor meg mi a fenét jössz itt a traumás emlékezettel?
Horn téved (amit nem hiszek) vagy hazudik. Ennyi.

Tudod, aki így, ahogy teszed, a hazudozók mellé áll, az maga is részese a bűnnek.

Előzmény: 96
gajo
  Válasz | 2006. október 19. 22:58 | Sorszám: 99
Egyszerűen pofán kellene vágni!
Előzmény: 96

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola