Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
kaleb
  Válasz | 2007. március 20. 23:58 | Sorszám: 485
"szeretsz és tisztelsz minden hagyományt"

Én már személyesen nyilatkoztam az árpádsávos zászló mellett. Lévén, hogy a történelmi magyar címerben benne van, furcsa is lenne, ha idegen lenne nekem. Ha történetileg nézem, a címmerre gondolok meg a Képes Krónikára, egyáltalán semmi gondom nincs vele.

Az, hogy minden mai lengetője hozzám közeli nézeteket vall, azt se mondanám. De az a furcsa eset van, hogy ezt nem lehet tőlük megkérdezni, legalábbis nem szoktam.

A Magyar Sziget elég felemás jelenség, ha valaki az ottani eszmevilággal azonosul, akkor azért azt mondanám neki, hogy legyen azért kritikusabb. Sok minden hangzik el ott, és sok mindenki fellép, akiknek nem minden mondata vállalható. Te is tudod. De azért van annyira ellentmondásos, hogy miközben Tudós Takáts János előad, meg egy bizonyos Ungvári Gyula, akit Szálasi előszavakból van szerencsém ismerni, azért küldtek már haza a szervezők elvi alapon hungarista röplapot osztogatót.

Előzmény: 476

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola