Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
blunderbass
  Válasz | 2007. április 01. 01:54 | Sorszám: 542
En oszinten neked megmondom testverem,en ver nacionalista vagyok!!Gyulolok mindent ami nem magyar szarnak tartok mindent ami nem magyar,es buszke vagyok arra hogy egy szar kis senki,bekerult egy oriasi uzlethalozatba,ott megvaltoztattam dolgokat,amiert ki is akartak rugni,ma gyozyes vagyok!!Anno a szaqzezerdollaros ellensegemet kirugtak,ers az en munkam a etalon..Ja es magyar vagyok,Minimalis dumaim)Ebbe az orszagba ha magyarok elnenek csak haromszor jobb lenne a gdp )Ilyen embereknek en nem lennek a presidentje..
Zsido csoportvezeto all velem szemben az ujonnan felvett kis szar kelet europaival..Azt mondja mindegy mit csinalsz te csak worker maradsz en meg menaeger!!egy het mulva osszeutkozes kozottunk a pultnal!!Mondon en nem akarom ityt csinalni a balhet!Azt mondja mennyunk hatra a reciever roomba!!Ranezek a area menaegerre,biccent!Hatramentunk.O a kezet akarta emelgetni,en meg lecsaptam..Ket nap mulva az area menaeger,kirugta a zsidogyereket,ma en vagyok a fonok..Igy is lehet!!!
Előzmény: 538

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola