Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
nereus
  Válasz | 2007. április 04. 17:35 | Sorszám: 687
"A rendszer korszerű, a nép nem."
Keress egy újat, miután ez már "korszerűen" letejelt, kedves Mallow, hogy pl. megtanulj írni-olvasni.

Az a "Józsi bácsi" az én apám is. Ha egyezik a vércsoport, akkor az én véremből is kaphat... Igen, ingyen. Az az alig vödör színes lé becses személyedben, ami segít holmi "rendszerről" papolásban, azt meg tartogasd magadnak.

Az állam közpénzen állam, ha nem vetted volna észre kedves Mallow.

Amúgy én is kádári nevelést kaptam. Erre futotta. Meg kádári munkabérre... Hol a hiba?

Előzmény: 669
Jozsi
  Válasz | 2007. április 04. 17:21 | Sorszám: 686
Jol vagy?
Előzmény: 669
mpd
  Válasz | 2007. április 04. 11:32 | Sorszám: 677
""A rendszer korszerű, a nép nem.""

Márminthogy az új eü-rendszerünk korszerű?
Na, ez aztán éleselméjű meglátás. Ó, hogy lennél beteg, nem nagyon, csak hogy megtapasztald ezt a csuda haladó, korszerű rendszert!!
Látszik, hogy nincs kicsiny gyermeked, akit hurcolnál a háziorvoshoz.
Ó, hogy az Úr miért borított fátylat a Te elmédre...!!! (Ő tudja.)

Előzmény: 669
erdélyilány
  Válasz | 2007. április 04. 10:40 | Sorszám: 670
És az sem véletlen, hogy te itt a kórházak bezárásáról papolsz, ami speciel engem kurvára nem érdekel.....

Na ez veled a gond. Nem érdekel téged. De ha a mentö 2 ora mulva jön ki érted vagy stb stb akkor is ezt fogod mondani? Két dolog miatt beszélhetsz igy

1 Tényleg nem érdekel téged mert olyan butus vagy és nem fogod fel mit irsz

2 Nem érdekel téged mert gazdag vagy téged jobban ''ellatnak '' magasabb szinten a többi ember meg kit érdekel..

Vagy mindkettö...

Előzmény: 669

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola