Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
kingvidor
  Válasz | 2007. május 22. 20:15 | Sorszám: 821
No ez a hír pont idevág! Le a kalappal azok előtt a hívő zsidók előtt (akiknek mellesleg a kisujja többet ér, mint a bármelyik bolsié), akik ezt a jó húzást kitalálták:

A Kossuth téri tüntetés 242. napján látogatók érkeztek a demonstrációra. Érdeklődtek az Árpád-sávos zászló iránt, melyet meg is szerettek volna vásárolni. Majd elvegyülve a tüntetők között, fényképeket készítettek a kellemes hangulatú találkozóról. Mivel éppen nem volt a közelben Gyurcsány Ferenc, aki félelmet ébreszthetett volna bennük - elmagyarázva nekik a helyzetben rejlő veszélyeket - így egy kellemes emlékkel távozhattak a kormányellenes tüntetésről. http://portal.jobbik.net/index.php?q=node/4568

Előzmény: 797
daleth
  Válasz | 2007. május 10. 12:25 | Sorszám: 812
Bocsánat, de a XIX. sz. óta a Dávid-csillag cionista jelkép. Ebben az időben sok nem zsinagógáról is levették a Dávid-csillagot, pont amiatt, mert nem értettek egyet a cionista mozgalommal.
Előzmény: 797
Mallow
  Válasz | 2007. április 29. 14:10 | Sorszám: 806
Engem is érdekelne a válasz erre a kérdésre.
Előzmény: 797
onogur
  Válasz | 2007. április 17. 18:24 | Sorszám: 801
"Persze hol van az előírva, hogy nekem mindent kell értenem..."

Sehol.
Ha kinézel a konyhaablakon, akkor látsz majd egy nagy fekete autót.
Az érted jött, elvtársam, nem ellened!

Előzmény: 797
süti
  Válasz | 2007. április 17. 14:25 | Sorszám: 799
....mert biztos a "felvonulók kérték"
Egyébként jó a kérdés....nem tudom rá a választ! Viszont az is érdekes, hogy egy Európa kupán, mit keres dávidcsillagos lobogó, a nemzetek zászlai között!?????????
Előzmény: 797
Rendes Kis
  Válasz | 2007. április 17. 14:22 | Sorszám: 798
Lehet, hogy mind kettősállampolgárok ...
Előzmény: 797

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola