Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » 2010-2020: 1 millió új munkahely

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 2010-2020: 1 millió új munkahely
Langer
  Válasz | 2011. július 07. 15:56 | Sorszám: 195
Amire fel szerettem volna hívni a figyelmet, azt azért tettem, mert kipróbált és jól működik, még a gáncsoskodók is elismerték itt Svédországban!

A magyarázatom belátom ostoba volt, ezért megpróbálok értelmesen fogalmazni, mert a nagyszerűsége abban rejlik szerintem, hogy egyszerű és mindenki nyertes, leginkább az, aki fel akarja
újítani a házát, lakását vagy hozzáépíteni stb. akar.

Mindenki igénybe veheti ezt a adólevonást, aki az egyszerű feltételeket teljesíti.
100 000 kr munkaköltségből az 50% levonható (50 000kr)
Amennyiben 70 000kr akkor 35 000Kr…
Ha a férj és a feleség nevén van a lakás, ház, nyaraló…stb., akkor természetes a duplája, ezt
még a svédül nem tudók is kiolvashatják a svéd szövegből.
A levonást az év végi adóbevallásnál elszámolják, ami azt jelenti, hogy egy 300 000kr/ évi
Jövedelemnél 50 000 mínusz, vagyis 250 000 korona után kell fizetni az adót.
két embernél a duplája.

810 000 ember vette igénybe, amit 1 órás munkaidővel számolva… lehetne ezt folytatni,
A részletes adatokat megadtam az oldalakon!
Lehet kérdezni, hogy miképpen csökkent ez által a munkanélküliség?

A fenti egyszerű példát véve 1 órai munkán l 810 000 óra tiszta elszámolt és adózott pénzből, ez persze csak egy alábecsült szám, mivel ez az összeg mindenki beláthatja jóval több!

Ezáltal a kisvállalkozók munkához jutottak, igazi fehér munkához ez itt tény, a személyek pedig
akik a munkát kiadják, vagyis mi, garanciával teljesen legálisan elvégeztetik a munkát, amire szükségük van és visszakapja a munkapénz egy jelentős százalékát, de maximum ez az összeg
100 000 korona lehet, a 100 ezer felettire pl120 ezernél
100 ezerig érvényes a szabály a 20ezerre már nem!


Ismételten csak azok a munkások( vállakozók) tehetik, meg akiknek iparengedélyük van és bejelentetten adóznak és részletes tételes elszámolás szükséges!
Ismétlem 1 évre kivetítve 810 000 ember vette igénybe azt, hogy munkát adott a fent említett ágazatban, ennek semmi köze sincsen a munkanélküliségnek, mindenkire érvényes, aki munkát akar elvégeztetni a háza, lakása…stb.


Kösz a kérdést ami jogos!

Talán sikerült, ha nem újból megpróbálom!

Előzmény: 191

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola