Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » 2010-2020: 1 millió új munkahely

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 2010-2020: 1 millió új munkahely
lac1
  Válasz | 2011. augusztus 05. 12:44 | Sorszám: 334
Értem, írtam is, hogy ezt a vélekedést ismerem, rosszat nem kívánok nekik, de az elvonások után a keresetem éppen elég arra, hogy "kiccsaládom" emberi módra tengődjön. Az én jövőmet már úgy is elhitelezték, a gyerekeimét már nem akarom. Főleg, mivel látom hogy az államigazgatásban és a önkormányzatoknál mi folyik még most is.
De hogy kicsit érzékeltetni tudjam: egy vállalkozó hasznának több, mint 70%-át különféle címeken elvonják, ha egyáltalán kifizetik. Az állam visszatartja az áfámat, vagy éppen elveszi mielőtt még megkapnám, és a eu-s ítélet után még úgy van beállítva, hogy az állam "elbukta" ezt a pénzt??? Én magamra és a családomra gondolok, nem kommunizmusban, és nem kibucban élek.
Előzmény: 313
kata54
  Válasz | 2011. augusztus 05. 11:53 | Sorszám: 320
Adjanak nekik 2 szoba öszkomfortos bérlakást. Pont.
Éljenek benne, ahogy tudnak, húzzák össze magukat.
Valamikor régen én is nagyon örültem volna egy ilyennek.
Nekem nem adott senki.
Élni lehet benne, ugyanakkor maradjon meg örök tanulságként az életükben, hogy először a lehetőségeiket mérjék föl, utána vásároljanak hitelből.

A bankokkal való el(le)számolást ezzel ne keverjük.
Azt meg kell csinálni, valami olyasmi mentén, amit Róna mondogat, de ne keverjük a kettőt.

Előzmény: 313
karakan
  Válasz | 2011. augusztus 05. 11:24 | Sorszám: 314
Nem elég a kilakoltatás megakadályozása.Az elsétálási jog is kell, hogy aki eladja a lakását vagy másképp, de kifizeti az eredeti hitelt, szabaduljon meg a banktól.Ez is segítene sokat.
Előzmény: 313

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola