Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Hallottátok ? ( 6.)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hallottátok ? ( 6.)
keresztkem
  Válasz | 2013. április 19. 11:27 | Sorszám: 129
EZ NEKEM MAGAS!
1.) Vagy VAN béremelés és akkor növekszik a bér, vagy:
2.) Nincs béremelés ás akkor UGYANANNYI A BÉR, mint volt!
3.) És a "rárakódó teher"--tehát a bérből(!) biztositandókra rárakodó, azt csökkentő kölétségterhelés--MINDÉG(!) CSÖKKENTI a JÖVEDELMET: akkor is ha van béremelés meg akkor is ha nincs! Tehát a béremelésnek--az én logikám szerint legalábbis--SEMMI KÖZE NINCS a "rárakódó terhelésekhez". Mert "az" akkor is VAN(!)--MÁRMINT A TERHELÉS-- HA VAN BÉREMELÉS, MEG AKKOR IS "TEERHEL" HA NINCS BÉREMELÉS! És nyilvánvaló: a terhelésnek meg a bérnek a szaldója akkor JOBB, ha VAN(!) béremelés.
4.) Én ezt az összekeverését a béremelésnek aaz áremeléssel meg minden egyébbel a mi a családi böüdzsét megterheli, egyszerűen maszopos "keverő aknamunkának" látom, mely a józan-egyszerű dolgozó ember hülyítésére.megbolondítására alkalmas pusztán.
Akinek bemagyarázzák: ha rávernek a töködre egy nagykalapáccsal az JÓ neked, ha ha kib..nak veled, az mégjobb, de ha növelelik a béredet az neked rossz??!
Ezen megáll a JÓZAN ész és egyhelyben topog!
keresztkem
Előzmény: 128

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola