Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Robin Rúd problémái a moderátorral

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Robin Rúd problémái a moderátorral
Gen
  Válasz | 2003. április 02. 14:16 | Sorszám: 1081
Aruld mar el, hol olvastal tolem hozzaszolast ebben az ugyben! Es foleg hol olvastal hosszadalmas vitat! A szavazas napja utan ugyanis tudtommal osszesen 3 hozzaszolasom van az indexen.
Ismet felteszem a kerdest, ha nem olvastal tolem hozzaszolast ezugyben, honnan veszed az "adataidat", vagy csak egyszeruen hazudsz?

Ps: az indexen is gyakorlatilag en voltam az egyetlen polmodera, aki felvallalta a moderatorsagat

Előzmény: 1078
iudex
  Válasz | 2003. április 02. 14:02 | Sorszám: 1079
Ja. Bagoly mondja verébnek, nagyfejű. Gen maszatol? Akkor te végigfókázod a Nagykörutat. Az meg egyenesen involvált morális csőd, hogy ezek szerint a Grállovag moderátorok kiszavazták Gent, a nem Grállovagot. Mondod ezt te, akinek a füttyére engem is kimoderáltak, csak mert nem tetszett, amit mondtam. Egy taknyos varnyú zsebkendőjében több a tisztesség, mint benned, oszt te ugatsz másokra? Te kis fóka. De nem ám az a bajszos, kedves kis állat!
Előzmény: 1078

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola