Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Robin Rúd problémái a moderátorral

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Robin Rúd problémái a moderátorral
karmincza
  Válasz | 2003. április 04. 20:21 | Sorszám: 1107
pontosan

Trebitsch válasz erre | adatok | e-mail 2001-01-16 11:32:24 (81)

" Ugyanakkor az 1, azaz, egy moderátor kiszavazására történt "tiltakozó kivonulás" előtt a stabil 3-4 "jobboldali" szavazat még megvolt "

A ló fara volt meg, nem a stabil jobbos szavazatok, sógorasszony. Gen is vagy részt tudott venni egy szavazásban, vagy nem, a két (velem együtt) kivonuló jobbos moderátor pedig inaktív volt mint a fene, azaz a gyakorlatban sose tudtam számítani a szavazatukra. Kb. feles arányban a bentmaradt egyszem jobbosra...
Tehát addig még csak-csak müxött a dolog, amíg ott voltam én, és volt egy többé-kevésbé biztosan (ha épp arra járt, és nem volt offline) jobbra szavazó Gen, meg 1 talán, meg 2 akik szinte sose szavaztak. Éppen ezért szavazták ki Gent. Ha nem ezért: akkor hülyeségből - éppen ezért nem szabad, hogy moderálják a polfórumot.


Lujza: a moderátori döntés 1 személyi döntés, és ezt 3 másik moderátor bírálhatja felül. Azaz 3 szavazat kellett egy döntés módosításához. Ehhez volt a balos moderátoroknak 10 szavazatuk, nekem, mint stabil jobbosnak 4 bizonytalan, amiből 2 szinte tutira nem szavazott. De eddig az állásig még vállaltam. 3 bizonytalannal (aki vagy ott van vagy nem, de inkább nem) már nem tudtam.

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9029100&w=11000

Előzmény: 1106

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola