Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Robin Rúd problémái a moderátorral

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Robin Rúd problémái a moderátorral
HAME
  Válasz | 2003. április 05. 14:13 | Sorszám: 1120
Aha, tehát eről volt szó tegnap...
Igen a sunyi kis irl-ezés. Azért "sunyi kis", mert ezek valójában nem IRL adatok, hanem csak az egymás idegesítésére kitalált metódus. Hisz a kívülállóknak semmit nem mond, a "bennfentesek" meg úgyis tudják.
Már pesze akit idegesít az ilyesmi, mert engem nem. Egyrészt belőlem csak a körzeti telefonkönyvben van egy oldalnyi, másrészt ha valakit egyáltalán érdekelné, az elmúlt években annyi mindent elmondtam magamról, hogy bármit meg lehet rólam tudni. Amit meg nem, azt abból sem lehetne megtudni, ha minden hozzászólásom alá alábiggyeszteném az összes adatom TAJ-számostul, mint a Fincikutya. Engem csak az idegesítene, ha valaki kiplakátozná a céges emilemet, de az is csak a levélbombázó netharcosok miatt.
Az ilyen íerelezésnek egyébként kétféleképp lehet az elejét venni. Az ember (ha már egyszer lebukott, vagy csak úgy) közzéteszi az adatait, mint pl. Te - mert mit lehet akkor íerelezni, vagy szigorúan eltitkolja és még "megbízható" olvtársaknak sem fedi fel magát.
Mert mi van ha jövőre már nem lesz megbízható
Egyet nem lehet (vagyis lehet, csak minek), mint az a bizonyos Fisch úr tette több alkalommal az Internetto Olvírján, 7kérdésén, fórumán és tán az Index Fórumon is, hogy nyomatékot adjon a becses elmeszörmedvényének - ezt nem ám akárki mezei nick írta, hanem ÉN, a komoly, a nagy személyesen!!! - nevesíti magát, majd bizonyos idő elteltével telesírja a moderatúrát, hogy töröljék ama beírást. Ugyebár egyrészt vagy törlik vagy sem, másrészt, ha törlik is, sokaknak nem szitából van az emlékezetük.
Apropó Internetto.
Olvasom itt valahol alant Rudi barátunk nyilatkozatát, hogy ő soha nem volt "moderátor sem az Index, sem az Internetto vitafórumain".
Az első reakcióm az volt, hogy ilyen szemenszedett hazugságot még nem olvastam. De aztán rájöttem a netharcosi logika szabályai szerint végülis igaza van. Az Olvír nem volt egy klasszikus vitafórum, inkább egy tacepao, valamint ott nem moderátorok voltak, hanem cenzorok.
A beírások nem automatikusan, hanem cenzori átolvasás után kerültek fel.
Azok voltak ám a szép idők, amikor ők ketten cenzúráztak rezsővel.
Előzmény: 1117
oggi
  Válasz | 2003. április 05. 10:02 | Sorszám: 1118
Nem tudom,ki a sunyibb kettőnk közül.
Aki ez a sok baromságot hajlandó elolvasni (azaz mi), az mind pontosan tudja, hogy kicsoda Robin, mint ahogy azt is, ki Dudith.
Ám pl. azt, hogy ki vagyok én, meg lehet tudni egyetlen kattintással, nem kell sok hülye személyeskedést végigolvasni hozzá. Nekem még mindig több erkölcsi alapom lenne IRL-adatokkal dobálózni, mint Robinnak, ám nem dobálózom, csak visszadobom azt a szardarabot, amit ő küldött egy fórumtársunk irányába. Azt kapja, amit megérdemel. Bár ez őt baromira nem érdekli.
Igaz, engem sem, hogy őt nem.
A magam szórakoztatására írom, amit írok, és nem azért, hogy megfeleljek a ti gumierköcsötöknek.
Előzmény: 1117

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola