Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Robin Rúd problémái a moderátorral

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Robin Rúd problémái a moderátorral
polites
  Válasz | 2003. április 05. 15:39 | Sorszám: 1122
"Hisz a kívülállóknak semmit nem mond, a "bennfentesek" meg úgyis tudják."

Azért nem egészen így van, mert én már láttam néhányszor ezt, de elsiklottam felette, mert nekem nem mondott semmit és nem értettem a célzást. A mostani vádaskodásból lett világos, hogy tényleg IRL.

"Az ilyen íerelezésnek egyébként kétféleképp lehet az elejét venni. Az ember (ha már egyszer lebukott, vagy csak úgy) közzéteszi az adatait, mint pl. Te - mert mit lehet akkor íerelezni, vagy szigorúan eltitkolja és még "megbízható" olvtársaknak sem fedi fel magát.
Mert mi van ha jövőre már nem lesz megbízható."

Nagyjából így van. Az Internettón IRL névvel voltam, pedig ott még regisztrálni sem kellett nicket, de már kezdődtek a piszkálódások és amikor átjöttem az Indexre, áttértem a második stratégiára.

De a vitában rosszabbul álló fél hajlamos mindent bevetni.

Emlékszem, hogy pl. macskaköröm is eleinte mellre szívta azt, hogy az Irving topicban kikezdték IRL adataival.
(Akkor még büszkén mondta, hogy neki csak egy nickje van , szemben másokkal, de aztán győztek a realitások.)

Sajnos ezek a hülye csatározások folyamatosan rontották le a fórumok légkörét.

Előzmény: 1120
karmincza
  Válasz | 2003. április 05. 14:42 | Sorszám: 1121
"Azok voltak ám a szép idők, amikor ők ketten cenzúráztak rezsővel."

azért az nem semmi lehetett...

Előzmény: 1120

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola