Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » nyelv

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: nyelv
negyven rabló
  Válasz | 2006. október 27. 18:16 | Sorszám: 127
Kedves Rendes Kis!
Ha te a "mentős"-t a nyelvi intelligencia kiváló példájának tartod, akkor keress egy min. középkorú magyartanárt és mondd el neki! Biztos felvágja az ereit!
Te is, ahogy a többiek is nagyon is tisztában vagytok vele, hogy nem egészen marhaság amiket írtam, csak épp úgy gondoljátok: Nehogy má' igaza legyen a jöttmentnek!
Erre igen jó példa a másik fórumról:

"mandala 14 olvasás | Válasz | 2006. október 22. 23:09 | Sorszám: 98
. (( hogy itt is legyen hozzászólás! ))"

Vagy innen mandalától az, hogy tegnap a "rejtővonó" -ból a rejtő-t dőlt betűvel írta, feltételezem Rejtő Jenőre utalva, hogy ebben a szellemben folytatódjon a topik! Lehet, persze, hogy ez csak összeesküvés elmélet, de az összhangulat erre mutat!

Valójában sehol sem cáfoltatok és azt is le merem fogadni, hogy közületek elenyésző azoknak a száma, akik használják az ominózus "mentős" szót, sőt azt is, hogy egyet is értetek velem, csak jólesett szívatni egy "gyüttment"-et!

A 2002-es választásokkor megfogadtam, hogy nem fórumozok a Meggyessy fórumon tapasztalt irdatlan barmok és baromságok miatt.
Mivel a Gondola Fórum politikai álláspontjával mélyen egyetértek, gondoltam megint megpróbálom, de nem a "Közélet"-ben, mert ott gyakorlatilag minden leíródik, amit én is írnék, hanem mondjuk itt.
Nem jött be, bár lehet, hogy csak a türelmem kevés és esetleg 1-2 havi szívatás után nem lennék külsős.

Na Isten áldjon titeket, örültem, hogy itt voltam!

negyven rabló

("Ez viszont már mini-cézárkodás." Ettől azért magamhoz nyúltam! Meg attól is, hogy: "Igyál még ballib pajtás!" )

Előzmény: 126

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola