Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !
Békáscity
  Válasz | 2008. december 16. 15:31 | Sorszám: 305
Radikalizálódom :
"Címzett: ugyfelszolgalat@posta.hu
Elküldve: 14:55
Téma: kérelem
Tisztelt Magyar Posta Ügyfélszolgálata !
Alulírott azzal a kéréssel fordulok Önökhöz, hogy szíveskedjenek velem közölni a Bp.III.ker. (Békásmegyer) Juhász Gy.u.9. alatt működő Postahivatalban a mai napon 14,10-kor szolgálatot teljesítő biztonsági őr nevét, a biztonsági cég nevét és címét. Ugyanis viselkedése megengedhetetlen, ahelyett hogy a renitenskedőkre figyelt volna - aludt ! és csak a kiabálásra kezdett mégjobban kiabálni velünk, akik rendesen (régóta!) sorban álltunk, a renitenskedő fiatal párhoz egy szava nem volt, akik láttva a felzúdulást kiabálva távoztak. Nota bene a bizt.őr úr ordítva lecsürhézett minket. Nagy szerencséje hogy zömében idősebb emberek voltak ott, mert lehet hogy meg is verték volna... Én személy szerint 2 diplomával rendelkezem, úgy hogy az általa analfabéta 8 elemisnek ill. dedósnak (!) titulált tömegből valószínűleg kilógtam. De nem tűrhetem ezt a viselkedést, még ha korábban rendőr volt is az illető, illetve akkor pláne nem mert magam -mint szociális munkás és elmeápoló- is dolgoztam a börtön kórházában ! Ez a stílus még ott sem volt megengedett - sőt!
Ki kérem magamnak ezt a stílust.
Amennyiben nem tudják megadni (de miért ne?) a kért adatokat, kérem továbbítsák a biztonsági szolgálatot ellátó szervezethez - de erről engem is értesítsenek a szükséges lépések megtétele miatt.
Tisztelettel : ..." (én)
Előzmény: 293

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola