Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !
negyven rabló
  Válasz | 2008. december 17. 00:34 | Sorszám: 311
Tetszik a cím!
Mit gondoltok arról, hogy qrva nagy rendet kéne rakni a "magunkfajta" oldalán, legalább a helyesírás érdekében?

Sztem a helyesírásnak alapvetőnek kell/ene lennie!

Nem fogadható el sztem, hogy egyébként jó gondolkodású emberek nem képesek leírni úgy a gondolataikat, ahogy szeretnék, mert tudják, hogy hibázni fognak, ezért aztán átfogalmazzák a leírandókat az általuk biztosan helyesnek vélt formába!
Tudom: Hülye vagyok, mert Arany Jánosnak is gondjai voltak magyarból, Einsteinnek meg fizikából!
Elképzelhető, de mindkettő alakított valami "keveset" a műfajában!
Arany Jánost még sosem bírálták a helyesírása miatt, Einstent sem (de!) az elméletei okán!

Talán nem jó példa, de sosem hallottam olyat, hogy Einstein helyesírása rossz volt, pedig olvastam már erről!
Számít ugyan, ő ennél nagyobb volt!

Arany viszont csak írt, de azt rendesen!

Összegezve: Azt gondolom, hogy a mai, legegyszerűbb, a globális gazdaságnak megfelelő ember minimuma, hogy a szorzótáblát tudja és az "egyébként" szót ne "egyépként"-nek írja, amikor komoly, világot megváltó témához szól!
Ja, a zsebkendő sem zsepkendő!

Igen,tudom! Van "nyelv" topik és "édes anyanyelvünk" topik.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola