Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !
john batky
  Válasz | 2009. május 20. 20:28 | Sorszám: 926
"A csatornában élünk, de néhányan a csillagokba tekintünk onnan." (Oscar Wilde)

Hozzátennék ehhez valamit, régi mese, talán igaz sem volt. Foglalkoztam valamivel, elég hosszú ideig, amelyre a felkent hivatalos szakértő vizuális ellenőrzés nélkül azt mondta, lehetetlen.

Később mindenhol beleütköztem, ahol a témát tovább vihettem volna. Sajnos a NASA-nál, ahol hasonló terület biztosan előfordul, nem teszik szemlére az eredményeket... Itthon számos kudarc és megaláztatás késztetett arra, hogy bizonyos csatornákon át alapkutatás jellegű eredményeimet fájó szívvel, de hazámat messze megkerülve titokban külföldre juttassam, vélhetően ottani emberek boldogulásához hozzájárulva.

Tudjátok milyen ország ez? Tudjátok miért megy el éhesen és utálkozva mindenki, hogy másutt csináljon karriert? Tudjátok, miért van itt mindenkinek irigye, aki újszerű dologba ütközik és megpróbálja itthon kibontani?

Én tudom, és örülök, hogy ingyen megszabadultam egy nyomasztó dologtól, amiből máshol sokáig meg lehetett volna élni... Lényegtelen... itthon maradsz, pedig van ötleted? Hülye vagy, ostoba és élhetetlen... TAKARODJ NYUGATRA, HA KEDVES AZ ÉLETED! EL INNEN! OKULJ MÁSOK SZERENCSÉTLEN SORSÁBÓL! VIDD, AMIT TUDSZ, MERT ITT ELROHAD VAGY ELLOPJÁK! NE TÖRŐDJ AZZAL, HOGY... itt a politika érdekes, semmi más. Egy provincia mindig provinciális.

"A csatornában élünk, de néhányan a csillagokba tekintünk onnan." (Oscar Wilde)

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola