Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A liberalizmus barbársága

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A liberalizmus barbársága
dylan
  Válasz | 2002. január 17. 00:52 | Sorszám: 66
Kedves Tappancs!

Először is egy félreértésről: A +-3% alatt mért érték 3%-át kell érteni! Számold ki, a mennyi a 6% 3%-a, ehhez én most fáradt vagyok. Persze minden mérés megbízhatósága 90%, ami azt jelenti, hogy tíz mérésből egy tuti hibás.

Magam akkor 14 éves fejjel ellenztem az MSZP-SZDSZ koalíciót, és ez a véleményem máig sem változott, ennek ellenére azóta SZDSZ-tag lettem.
Én is nagyon utálom a Kádár-rendszert, de azért azt be kell látni, hogy össze sem mérhető a náci/nyilas diktatúrával.
Az MSZP-t nem az SZDSZ hozta vissza, hanem a választók, ha tetszik a "magyar nemzet".
Szelényinek abban igaza van, hogy az SZDSZ-t nem a koalíció vitte le. Ha megnézed az akkori közvéleménykutatásokat, láthatod, az SZDSZ 1996-ban is 15% körül állt. A valódi ok a Tocsik ügy és főleg szeretett pártom elképesztően töketlen politizálása volt '96 után.
Szelényi téved abban, hogy Demszky sikertelensége a középre húzás miatt volt. Kezdetben ugyanis az SZDSZ 10% közelében volt, és csak február táján kezdett lejjebb csúszni. A magyarázat Demszky túlzott arroganciája és a villamos-balhé. Elég sok olyan SZDSZ szavazót ismerek (magam is közéjük tartozom), aki a büdös életben nem szavazna a szocikra.

Előzmény: 65

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola