Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A Medgyessy-rezsim Janus-arca

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A Medgyessy-rezsim Janus-arca
sokaduma
  Válasz | 2002. július 05. 08:33 | Sorszám: 5
Mit vártál egy tucatagyú tucatnévtől?
--
Amikor idézték Lamperth lámpaernyő belügyminiszter-karikatúra Mónikát:
"Urai vagyunk a helyzetnek..." - a hátamon furcsa, csiklandós érzés szaladt végig.
Amikor Kökényessi hadováját a kultúrált, visszafogott, de határozott rendőri fellépésről már vagy tizedszer láttam, akkor torokszorítóvá vált ez az érzés.
Amikor hallottam-olvastam Kuncze és Demszky nyilatkozatait, a hányinger és valamilyen görcs szerű érzés kezdett "mocorogni" gyomortájon.
SEMMI NEM VÁLTOZOTT. Elég volt mindössze két hónap ahhoz, hogy újra 25-30 évvel ezelőtt érezzem magam. (Nálam idősebbek talán még messzebb kerültek vissza lélekben az időben.)
Eddig nem féltem, akármit szajkózott is a balliberális média. Tegnap óta kicsit feszültebb vagyok.
Kiváncsi vagyok, mikor indítják meg a hadbírósági eljárást a két rendőr ellen, akik FEGYVERTELEN, CIVIL POLGÁROKAT FEGYVERREL KÉNYSZERÍTETTEK A FÖLDRE!! Számomra EZ az egyik legfontosabb kérdése a tegnapi napnak. MEDDIG MEHET EL A HATÓSÁG? HOL A HATÁR?
Előzmény: 3

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola