Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » EP választások

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: EP választások
terra
  Válasz | 2004. április 26. 14:16 | Sorszám: 43
Miért nem ment el vajon a többi választó? Egyszer már írtam, hogy ezt csak találgatni lehet, de igen valószínűnek tűnik, hogy akik ellenezték, azok többségében el is mentek. A távolmaradók többsége szvsz úgy vélte nincs szükség a szavazatára, mert az "igen" enélkül is meg lesz.
Én csak a környezetemre tudok hivatkozni, a túlnyomó többség csatlakozáspárti. Túl erős az emberek többségében a vágy a negyven év elszigeteltség után, hogy Európa fejlett részéhez tartozzon és túl kevés volt az információ a csatlakozás árnyoldalairól.

Nincs más módszer, mint végigjárni a kiábrándulás útján, a legjobbat kihozni a várható rossz helyzetből és aztán újraértékelni az egész témát.
Ez a bojkottálási felhívás most semmit sem ér, csak árt. A lehetséges variációk között erre a jobboldali győzelemmel van a legnagyobb esély még akkor is, ha sokan elégedetlenek a jelenlegi jobboldali parlamenti pártok tevékenységével.

Én nem ünnepeltem senkit, ez egyszerű gyakorlatias megfontolás, amit írtam. Nem vagyok sem Fidesz-fan, sem Jobbik-fan és egyáltalán semmilyen fan. Meggyőződésem, hogy a jelenlegi helyzetben a legjobb, amit tehetek, hogy elmegyek szavazni és a Fideszre adom a voksomat. A későbbieket majd meglátjuk.

(A népszavazás érvényességét egyébként én is többséghez kötném.)

Előzmény: 42

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola