Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Pulitzer-díjasok: szégyen???

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Pulitzer-díjasok: szégyen???
tatam
  Válasz | 2005. április 05. 15:57 | Sorszám: 96
Meg ezt:
Idézet:
Nem lehet kétezer évig kiabálni, hogy a disznóhús rossz, ha közben az emberek rég rájöttek, hogy jó az, és nem haltak bele.

Nem szeretnék ezen vitatkozni veled, de ez az ugyanazon szerzőtől, ugyanazon cikkből származó idézet nyilvánvalóan azt akarja mondani, hogy a római keresztény egyház azt kiabálja kétezer éve, hogy a disznóhús rossz. Ez az állítás nem tényszerű, ez az egyház se kétezer éve, se semmikor nem kiabálta, hogy a disznóhús rossz. Tanulmányozd ez ügyben az Újszövetséget, ezt én nem tehetem meg helyetted.

Utolsó megjegyzésed teljes tévedésről tanúskodik. Én aztán nem tartom se bűnösnek, se tévelygőnek tótawét, meg nem tartalak annak téged se. Viszont, pont annyi türelmet és megbocsátást tudok tanúsítani vele és veled szemben is, mint ő meg te velem szemben, vagy az általam tisztelt és becsült, még ki se hűlt pápa iránt. Nem nagyon érdekel tótawé véleménye az egyházról és a pápáról, mert kutyaugatás nem hallatszik az égig, de ha ő le meri írni azt rosszkor, rosszindulatúan, intoleránsan és tárgyi tévedésekkel, akkor engedd meg, hogy én is leírhassam a véleményemet. Ha tetszik, keresetlen szavakkal, de semmivel se türelmetlenebbül, mint kedvenc tótawéd. Úgyhogy, megkérlek, ne nézz engem hülyének légy szíves, nem vagyok egyáltalán indulatos. Ha verbális bántalmazást éreztél, ez attól lehet, hogy verbális bántalmazást illik és lehet ugyanolyan módon viszonozni, ami nem volt ugyan szándékomban, de így is jól van.

Előzmény: 91

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola