Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Orbánt támadókügynökök? bűnözők?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Orbánt támadókügynökök? bűnözők?
iszalag
  Válasz | 2005. június 16. 17:48 | Sorszám: 116
a júdáspénztkapó Balogh László

DR. BALOGH LÁSZLÓ
választmányi elnök (MSZP Bács-Kiskun megyei Területi Szövetsége)
megyei közgyűlés elnöke (Bács-Kiskun megye)
országgyűlési képviselő (Bács-Kiskun megye)

ÉLETRAJZ


1953. június 9-én születtem Solton. Nős vagyok, feleségem dr. Praveczki Magdolna. Két gyermekünk van: Ágnes 28 éves, jogász. András 22 éves, főiskolai hallgató.

Jogi diplomámat 1977-ben, Pécsen szereztem.

Nyelvismeretem középfokú angol.

Az egyetem elvégzése után jogi szakvizsgát tettem, majd az igazságszolgáltatásban és a közigazgatásban dolgoztam.

1990-1994-ig alelnöke, majd 1994 és 1998 között, majd 2002 őszétől elnöke vagyok a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzatnak.

1994-1998-ig, majd 2002 decemberétől a Megyei Önkormányzatok Országos Szövetségének elnökeként tevékenykedem.

1998 óta vagyok országgyűlési képviselő, jelenleg az Országgyűlés Alkotmány- és Igazságügyi Bizottságában dolgozom.

2003 áprilisától az Európai Régiók Bizottsága állandó tagjává delegált a Magyar Köztársaság Kormánya.

Társadalmi megbízatásaim közül kiemelem, hogy elnöke vagyok a Bács-Kiskun Megyei Lovas Szövetségnek, valamint a Megyei Vállalkozásfejlesztési Alapítványnak. Katonai rendfokozatom: őrnagy.

Az MSZP-nek 1998 óta vagyok tagja. Tevékenykedem a Baloldali Önkormányzatok Közösségében. Elnöke vagyok az MSZP Bács-Kiskun megyei választmányának. Az MSZP parlamenti frakciójában az Etikai Bizottságot vezetem.

Több kitüntetésem közül az alábbi kettőt emelem ki: Magyar Köztársasági Érdemrend Középkeresztje, Bács-Kiskun Megyéért Díj. http://www.mszp.hu/index.php?gcPage=public/portretar/mutatPortre&fnId=12341

Előzmény: 115

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola