Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Orbánt támadókügynökök? bűnözők?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Orbánt támadókügynökök? bűnözők?
kutato
  Válasz | 2011. november 14. 18:43 | Sorszám: 329
Adam az Ameriakai Magyar Népszavát is szerencsélteti..
2011 jul

Christopher Adam: KDNP.hu – Több sötétséget! http://kanadaihirlap.com/author/magyarhirlap/

Általában ebédidőben szoktam olvasni az Amerikai Népszavát és ez tegnap is így volt, amikor éppen szendvicsem elfogyasztása közben bukkantam rá Vejkey Imre Bartus László főszerkesztőhöz intézett levelére, melyben felháborodását fejezte ki „Az Unió első fasiszta állama” című publicisztika miatt. Egy fél éve, amikor kirobbant a médiatörvény körüli nemzetközi botrány, egy kanadai újságíró hívott fel telefonon és kérdezte tőlem, hogy miként írnám le a jelenlegi magyarországi kormányt és annak politkáját. Azt mondtam, hogy autoriter és etatista. Ezt az álláspontot ma is vállalom, de ismerve a Fidesz-KDNP a nyugdíj területén tervezett változásokat, megszorításokat, valamint az egykulcsos adó szociálisan igazságtalan hatását, ma a „neoliberális” jelzőt is nyugodtan használhatjuk Vejkey, a KDNP és szövetségese ellen.

Előzmény: 321

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola