Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kárpát-medencei panoráma II. rész

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kárpát-medencei panoráma II. rész
bihari_panorama
  Válasz | 2006. október 27. 02:22 | Sorszám: 175
*

Tisztelt Rendőrfőkapitány és Fletó!


Valószínűleg azt hiszitek, nektek mindent szabad.

Szlovákiából irok.... tudod Fletó, felvidék, akiket te nem tartasz magyarnak, bár én azt mondom, örülök hogy ide születtem, igy jobban átélek dolgokat. Ma örök haragot fogadtam a rendőrség ellen. Ha esetleg nem láttátok volna bohóckodásotokat a TV-ben, akkor segitek felidézni:
http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videoview&videoview_id=3781
http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videoview&videoview_id=3782


A kedvenc részem : Vigyázz, kamera!!

Teljesen hülyének nézitek az embereket?
Feri, te úgy gondolod, hogy már csak úgy maradhatsz a helyeden, ha az ellenzéket elnémítod? Eláruljak egy titkot? Ha így folytatod tovább, lincselés lesz a vége.

A rendőrfőkapitány barátoddal nagyon elvagytok, ördögi tervetek kivitelezésén ügyködtök, reformokat hoztok, TÖNKRETESZITEK AZ ORSZÁGOT.

Idáig az egész világ rajtatok nevetett, de mára már odáig süllyedt a helyzet, hogy a világ a sajnálja a magyar népet.

Kérdezném a főkapitány ÚRTÓL, visszanézve rendőreinek a munkáját, még mindíg úgy véli, helyesen jártak el?

MÉSZÁROS MOCSKOS ROHADT TÁRSASÁG!!!!

Nagynak képzelitek magatokat, a felső székből szétverettetni az ártatlan fiatalokat, nyolcan egyre, gumilövedék fejbe, könygázgránát a tömegbe és hasonló kúrcsány trükkök sorozata.

Az egyértelmű, hogy a bűnözés ellen fel kell lépni, de nem szabad összekeverni a tüntetőket, és a randalírozókat. Ti szándékosan kevertétek őket össze!

Ez elfogadhatatlan viselkedés. Kisebb baklövések miatt is mondtak már le komoly személyek, hát én is ezt javasolnám. Ha maradt még egy kis emberség az elposvadt szivetekben, akkor még mindig lehetne békésen eltakarodni.

De már nem sokáig!

KITARTÁS MAGYARORSZÁG, a FELVIDÉK VELETEK VAN!

*

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola