Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
kaleb
  Válasz | 2006. október 20. 16:28 | Sorszám: 131
OFF

Ez egyszerűen nem igaz.

Az MDF-et kifejezetten kedvelem, számos szempontból azonosulok velük, csak azt sajnálom, hogy gyengék.

A MIÉP-et is sok szempontból becsülöm, jónéhány (nagyrészt volt) miépest is becsülök. Csurka Izrael-fóbiájával nem értek egyet, egyrészt mert betegesen eltúlzottnak gondolom, amit az izraeliek magyarországi befolyásáról mond - pedig gyanum szerint én többet tudok erről, mint ő - másrészt mert vele szemben én kedvelem Izraelt, és nem nézem jó szemmel, hogy tücsköt bokrot hord össze róla. Egyébiránt Csurkát személy szerint kedvelem.

A jobbikból Kovácsot kedveltem, amit mostanában esezetlenül összehordanak, ma már nélküle, azt nem kedvelem. A Fideszt kedvelem legkevésbé, mert az a benyomásom, hogy a vezető emberei összeesküdtek, hogy mostantól csak butaságot fognak beszélni, azt híve, erre vevők az emberek. Őket tartom a legfelelőtlenebb pártnak.

Ettől függetlenül valószínűsítem, hogy helyi szinten, önkormányzatokban számos értékes ember működik Fidesz színekben. Éppen minap javasoltam, hogy az V. kerületben a baloldal támogassa Rogánt mindabban, amiben jót akar, és abban találja meg sajátos szerepét, hogy hívja fel figyelmét olyan szempontokra, amire még fel kell hívni. Ne akadályozzon, ne ellenkezzen, segítsen. Én azt hiszem, hogy Rogán az én polgármesterem is, és azon vagyok, hogy segítsem működését. Esetenként azzal, hogy megmondom neki, miben kellene szerintem másképp megközelíteni kérdéseket. De ebben a pillanatban kerületi szinten is jót várok a fideszes többségű vezetéstől.

Summa sumárum igaztalannak érzem állításodat.

Előzmény: 101

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola