Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Árpád-sávos zászló

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Árpád-sávos zászló
Prof. William
  Válasz | 2007. március 13. 14:44 | Sorszám: 409
Érdekes és szerintem nagyon jó ötletet olvastam.
A közelmúltban sokat támadják árpádsávos zászlónkat azok az ostobák, akik mindenáron nyilaskeresztet akarnak a közepére képzelni. Noha mi tudjuk, hogy az nincs ott, és nem is akar ott lenni, sajnos nem sok esély van arra, hogy a hülyék belássák, hogy hülyék, már csak azért is, mert nekik tökéletesen megfelel a tévhitük, és azon kényelmes állapot, hogy ennek ürügyén lehet sipákolni meg szerepelni.

1956-ban a meggyalázott magyar zászló közepéről kivágtuk a Rákosi-címert, így adtuk vissza az nemzeti trikolór becsületét. A nyilaskeresztet azonban sohasem vágták ki az árpádsávos zászló közepéről. Bizony van abban valami, hogy oda lehet képzelni ezt a jelképet, mert soha senki nem deklarálta, hogy az onnan örökre eltűnt. A javaslat tehát: mindenki vágja ki az árpádsávos zászlók közepét! Bár fizikailag nincs rajta nyilaskereszt, de tessék, vágjuk ki a helyét is. Mutassuk meg az ajvékoló csőcseléknek, hogy nekünk nem a képzelt jelentés, hanem a valóságos a fontos. Március 15-én hozzá is kezdhetünk. Legyenek lyukas árpádsávos zászlók, fogjuk ki a szelet a libsik vitorlájából. Add tovább ezt barátaidnak, akikkel együtt mész tüntetni!


Adjátok tovább!

A kérdezőknek meg lehet mondani, hogy ez azt jelképezi hogy mi a történelmi szerepe miatt szeretjük és így örökre szakítottunk a rosszemlékű múltal.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola