Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Hallottátok ? ( 6.)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hallottátok ? ( 6.)
keresztkem
  Válasz | 2013. május 06. 06:49 | Sorszám: 194
Én nem bántok senkit, aki engem nem bánt: "szóval, tettel és mulasztással". Sem betűkkel --kicsikkel vagy nagyokkal--NEM sem tettekkel NEM. Viszont NAGYON SOK EMBEREN SEGITEK: tettekkel, jó szóval, sőt pénzzel(néha nem is kevéssel).ENNEK AZ ÁLLITÁSOMNAK VALÓDISÁGÁT, AKI ISMER engem TUDJA! Aki nem, "az" többnyire NEM ÉRT, s az sérteget, és bánt, mint ez a szerencsétlen "karana" is.Ám semmi baj. Én járom a saját utamat: az én Uram Istenem úgyis tudja ki vagyok--s ez a legfontosabb, SŐT AZ EGYEDÜL FONTOS-- a többi meg nem számit--ők hadd' tartsanak "eszetlen erőszakosnak"--nem zavar.Jézus azt mondotta volt A KERESZTEN ugye: "ATYÁM, BOCSÁSS MEG NEKIK, MERT NEM TUDJÁK(!!!) MIT CSELEKSZENEK!"
keresztkem

P-s.:
Petőfi: Falu végén kurta kocsma c. verse az egyik kedvencem, ugyhogy köszönöm, hogy fölidézte.Édesanyám sokszor ezzel a verssel altatott el engem kisgyerekként...

Előzmény: 189

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola