Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » MINDENNAPI MOSOLYGÓ (vicc, humor)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: MINDENNAPI MOSOLYGÓ (vicc, humor)
Békáscity
  Válasz | 2011. július 24. 08:47 | Sorszám: 38
Humor nélkül lehet élni, de minek?
*Ha Ádám és Éva kínaiak lettek volna, akkor megeszik a kígyót, az almát meg hagyták volna...
*Amit az ember részegen tesz, azért józanul fizet.
*Az ember időnként belebotlik az igazságba, de legtöbbszörfeltápászkodik és továbbmegy...
*A szex olyan, mint a fizika. Van némi gyakorlati haszna, de nem azértcsináljuk...
*Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem? (Karinthy Frigyes)
*Ha a májkrémben máj van, mi van a fogkrémben?
*Ma olyan vagyok, mint a hanyag fazekas... Minden köcsögöt leverek.
*Nekem igazi álomautóm van. Felébredés után szertefoszlik.*Okos ember más feleségén tanul.
*A hülyeségnek nincs határa, életcélom azt mégis átlépni.
*Az élet olyan izgalmas. Egyik nap még itt van az ember, a másik nap meg szintén.
*Ne győzködd az agyadat! A hiba a valóságban van.
*Mit mondanak a nők? Azt, hogy minden férfi egyforma. Akkor miért válogatnak??
*Ha meg akarod tudni magadról az igazságot, ízes részletességgel, csak mondd azt a feleségednek, hogy kövér.
*Mikor a vitában már elbizonytalanodtál a saját igazadban, akkor ne mondj semmit. Csak üss!
*Tetteink következményét, ha kell, neveljük fel!
*Adj Uram türelmet - de azonnal!
*Jövőd álmaidtól függ. Ne vesztegesd hát az időt, menj aludni!
*Imádok a semmiről beszélgetni. Ez az egyetlen téma, amit kicsit ismerek.
*Ha egy férfinak nehézségei adódnak egy nővel, sokat segíthet, ha beszél róla egy másik férfival. Nem azért, mert a másik férfi jobban ért a nőkhöz, de így legalább ketten lesznek tanácstalanok egy helyett.
*Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!
*Nagy jótétemény, ha egy nő nem szép. Ő ugyan szomorú, de a többi mind örül neki!
*Ha az alkoholizmusnak van határa, akkor én kettős állampolgár vagyok.*
Aki golyóálló mellényt visel, ne lepődjön meg, ha seggbe lövik.
*Az alkohollal nincs semmi problémám. De nélküle...
*Teljesen egyetértünk. Te szeretsz engem, és én is szeretem magamat.
*Soha ne add fel! ...csak ha van rajta elég bélyeg.
*Mondtam az orvosnak, hogy két helyen eltörtem a lábam. Erre azt mondta, hogy menjek el azokról a helyekről.
*Nincs nálam nagyobb rajongója a női nemnek, és ezt számlákkal tudom
bizonyítani.
*´Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet.´.. legfeljebb egy furcsa ízlésű vegetáriánus!*Csak akkor iszom, ha egyedül vagyok, vagy mások társaságában.
*A székrekedés annyit jelent, hogy le se szarod.
*Van annyi pénzem, hogy életem végéig elég legyen... ha ma délután ötkor meghalok.
*Az értelmiség előtt ma két út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan
*Az agglegények többet tudnak a nőkről, mint a nős férfiak, különben ők is megnősültek volna.
* A gyerekek a hátsó üléseken balesetet okozhatnak. A balesetek a hátsó üléseken gyerekeket okozhatnak.
*A gazdasági válság, és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk,hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola