Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » King, a sötétség krónikása

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: King, a sötétség krónikása
Kistigris
  Válasz | 2002. szeptember 29. 11:01 | Sorszám: 3
Sziasztok, én is nagy King rajongó vagyok, bár a Tiétekhez hasonló gondolatok még nem vetődtek fel bennem idáig, de most olvasva úgy érzem, igazatok van. Szerintem King attól nagyon jó, hogy egészen velejéig ismeri az emberi természetet, és ezt úgy be tudja mutatni, hogy én is azonosulni tudjak a szereplőkkel az adott szituációban. Nekem is nagyon tetszik az, hogy mindennapi helyszíneken, sima, mindennapi emberek a szerepői. Van néhány könyve, amit többször is elolvastam, és mindíg ugyanúgy tudom élvezni. Ilyen a Cujo, a Tortúra, a Hasznos holmik, és az Az is. Kingen helyenként még nevetni is tudok, egészen különleges, fanyar humora, beszólásai is vannak! Az alkoholizmus és annak sajnálatos "eredményeinek" bemutatásában is szuper, szerintem is. Továbbá zseniálisan mutatja meg pl. a Tortúrában , hogy az őrültektől lehet a legjobban félni, hiszen semmilyen észérv nem hat rájuk, cselekedeteik kiszámíthatatlanok. Ha egy ilyen embernek vagy kiszolgáltatva, Isten irgalmazzon neked....! (Ilyen értelemben szegény Cujo is megőrült, ill. megveszett és onnan kezdve nem lehetett már úgy bánni vele, mint addíg, nem volt már engedelmes, gyerekeket is szerető jó kutya.)

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola