Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Cakpakk
  Válasz | 2006. szeptember 21. 00:17 | Sorszám: 26
Én is két napja ezen pörgök - amikor ezek a hapsik elkezdenek, majd nyilatkozgatni ahogy beérik a dolog. Egy életre kinyirják a jobboldalt, ha elkezdik nyomatni a barom woodoo szövegeiket meg annak a portálnak a kb 50-es évek stilusában irt propagandaszövegei amiket állandoan itt reklámoz a faszi állandoan....
Gyurcsányéknak semmit nem kell tenni csak eléjük tolni a mikrofont had nyomassák a globalizációellenes/euellenes baromságaikat abban a percben megy haza az összes stáb a cnn-töl a bbc-ig mással sem lesz tele a világsajtó mint a fasiszta radikálisok hözöngésével...

Már az is megfordult a fejemben felszámolom eddigi életem és pár értelmesebb emberrel magam megyek le "szonokolni" hogy leszoritsam ezeket az idiótákat mert ha ezek beszélni kezdenek... Ha elkezdik fröcsögni az elmebeteg hülyeségüket...

Előzmény: 14
pascal
  Válasz | 2006. szeptember 20. 19:20 | Sorszám: 15
Azért is jutott ez eszembe, mert volt valami közvélemény-kutatás, ahol még a többség a kormányt tette felelőssé az MTV-incidensért. De már gőzerővel megy a médiaúthenger, a szocik is folyamatosan tematizálják, hogy Orbán hívja vissza a "szimpatizánsait" (sic!), stb. stb. ismerjük. Valahogy ez ellen lehetett volna tán tenni valamit - ha éppen a Fidesz követelt volna keménységet, mutatott volna rá a hiányosságokra, tovább keltve a "bénult kormány, bénult állam" képét (l. tűzijáték)... nem tudom... úgy érzem, megint elsodor minket az ár.
Előzmény: 14

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola